Castelli gabba W korte mouw jacket blauw dames 15574-057

CA15574-057 | Schrijf de eerste review! 30847 30847 8055688321963

Het Castelli gabba W korte mouw jacket blauw dames 15574-057 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.

Deze dames Gabba W heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen
159,95 €159,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli gabba W korte mouw jacket blauw dames 15574-057

De Gabba W is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm stukken maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 296 gram (maat S)
- Temperatuurbereik: 10 graden - 18 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames 33% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames (1911430-999000)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€79,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Emergency 2 regenjack roze dames 14% Korting Castelli Emergency 2 regenjack roze dames (4521550-288)

Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.  Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€169,95

€144,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Beta RoS lange mouw fietsjack grijs dames 32% Korting Castelli Beta RoS lange mouw fietsjack grijs dames (4520558-030)

Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€134,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Gobik Mist Blend Island fietsjas dames Gobik Mist Blend Island fietsjas dames (10-03-025-002)

De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€103,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GTS S11 regenjas Black Series heren Assos Mille GTS S11 regenjas Black Series heren (11.32.393.18)

De Assos Mille GTS S11 regenjas is een middelgewicht regenjack dat ontworpen is voor lange trainingen en toertochten. Er zit een zeer elastisch 2L-membraan in dat net zo goed over shirts als jacks past, zodat je het hele jaar beschermd bent in natte omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€324,95

 (incl. BTW)

Assos UMA GT wind vest C2 foundation green dames Assos UMA GT wind vest C2 foundation green dames (12.34.391.6P)

Ontdek de Assos UMA GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. De Assos UMA GT Wind C2 is een compact en winddicht gilet, ontworpen om optimale bescherming zonder extra volume te bieden. De vernieuwde constructie maakt gebruik van lichtere, ruisvrije materialen en biedt uitstekende ademendheid.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€115,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli gabba W korte mouw jacket blauw dames 15574-057

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.