Castelli gabba W lange mouw jacket rood dames 14557-023  CA14557-023 Uitverkoop

Castelli gabba W lange mouw jacket rood dames 14557-023

CA14557-023 | Schrijf de eerste review! 22778 22778 8055688155360

Het Castelli gabba W lange mouw jacket rood dames 14557-023 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.

Deze dames Gabba W heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€179,95

115 €115,-

Je bespaart €64,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli gabba W lange mouw jacket rood dames 14557-023

De Gabba W is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 296 gram (maat S)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Rood
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GTS spring/fall fietsjack geel heren 34% Korting Assos Mille GTS spring/fall fietsjack geel heren (11.30.381.32)

Het Assos GTS spring/fall fietsjack is met meer veelzijdigheid en ademend vermogen. Het nieuwe gepatenteerde AIRBLOCK.888 membraan van Assos beschermt de borst, zijkanten en bovenrug tegen wind en opspattend water. Dit wordt op de midden/onderrug ondersteund door een ademend paneel om een droog microklimaat te behouden en het jack is afgewerkt met lichte isolatie op de waterafstotende mouwen en kraag.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€164,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Craft Advanced Bike Subz fietsjack zwart heren 33% Korting Craft Advanced Bike Subz fietsjack zwart heren (1911188-999000)

De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,95

€99,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack black serie dames 8% Korting Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack black serie dames (12.30.411.18)

Ontdek de Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange ritten en basiskilometers onder uitdagende winteromstandigheden. De geüpdate softshell-stoffen op de borst en mouwen combineren stormbestendige bescherming met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepel, laag-volume pasvorm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€274,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren 14% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren (11.32.390.1L)

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 W light fietsjack zwart dames 34% Korting Castelli Alpha RoS 2 W light fietsjack zwart dames (4520554-085)

Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€164,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Sportful Hot pack Easylight fietsjack lange mouw zwart heren 24% Korting Sportful Hot pack Easylight fietsjack lange mouw zwart heren (1102026-002)

De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€74,95

€56,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli gabba W lange mouw jacket rood dames 14557-023

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.