
Dit Castelli Indispensabile lange mouw jacket grijs dames maakt gebruik van Castelli's populairste materialen, met een mooie pasvorm voor dames.
Een combinatie van de uitstekende Windstopper 150 soft shell buiten laag zoals in het alpha jacket met een warme Polartec Thermal pro high-loft fleece binnenlaag.
Deze twee materialen geven een zeer luxe gevoel met de beste performance die beschikbaar is.
We zijn er zeker van dat dames dit jacket altijd willen dragen, daarom heeft het een styling die er zeer mooi uitziet.
Zeer mooi zonder 'echte race pasvorm' zodat je dit jacket zelfs casual kunt dragen!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Indispensabile lange mouw jacket grijs dames
Eigenschappen:
- Gore Windstopper 150 buitenlaag voor volledige wind bescherming met hoog ademend vermogen
- Polartec Thermal Pro high-loft fleece binnenlaag maakt dit jacket zeer warm en comfortabel
- 3 achterzakken + extra zakje met rits
- Reflecterende strips voor zichtbaarheid in de schemer
- Zeer mooie pasvorm, zowel op de fiets als tijdens de koffie pauze
- Maten: S-XL
- Gewicht: 345 gram (Maat S)
- Temperatuur bereik: 5-12 graden
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 5*
- Isolatie: 2*
- Ademend vermogen: 2*
- Lichtgewicht: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers.
De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit.
Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT.
Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos Equipe R HABU winter fietsjack S11. Een aerodynamische racingFit-jas voor intensieve ritten in uitdagende winteromstandigheden. Vernieuwde stormbestendige textielen zorgen voor verbeterde ademend vermogen, vochtafvoer, en omsluiten het lichaam in een nauwsluitende pasvorm als een tweede huid.
€379,95
€299,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes. Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend. Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik. Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€139,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Craft Core Ideal 2.0 jack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. De fietsjack heeft een geborstelde binnenkant voor extra comfort. De jas heeft een grote achterzak met ritssluiting en reflecterende prints en details voor een optimale zichtbaarheid. De siliconen elastische grijper aan de achterkant houdt de jas op zijn plaats.
€119,95
€74,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Indispensabile lange mouw jacket grijs dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.