Castelli misto jacket zwart/geel-fluo heren 13512-321  CA13512-321(2015) Uitverkoop

Castelli misto jacket zwart/geel-fluo heren 13512-321

CA13512-321(2015) | Schrijf de eerste review! 21785 21785 8033685803217

Het Castelli misto jacket zwart/geel-fluo heren 13512-321 is een zeer licht regen- en windjack en is zeer compact op te bergen in de achterzak van je fietsshirt.

Een volledig waterdicht jack dat je optimaal beschermt tegen hevige stortregen want het Torrent 2,5 stretch fabric heeft een een zeer hoog waterproof vermogen van 10.000mm.

Alle naden van dit regen- en windjack zijn 100% gesealed voor totale waterproof, zelfs de ritssluitingen zijn waterproof.

De achterzijde is voorzien van een langer rugpand om opspatting van regen en slik tegen te houden. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€130,-

75 €75,-

Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli misto jacket zwart/geel-fluo heren 13512-321

De Castelli Misto Jacket is een zeer licht regen- en windjack. Zeer compact op te bergen in de achterzak van je fietsshirt. Een volledig waterdicht jack dat je optimaal beschermt tegen hevige stortregen. Het Torrent 2,5 stretch fabric heeft een een zeer hoog waterproof vermogen van 10.000mm en hoog ademend vermogen van 8.000 gr/m^2/24hrs MVP (moisture vapor perspiration=hoeveelheid vocht dan kan verdampen in 24u).

Alle naden van dit regen- en windjack zijn 100% gesealed voor totale waterproof, zodat doorlekken op de naden onmogelijk is. Zelfs de ritssluitingen zijn waterproof. De 360 graden reflecterende design print over het gehele jack biedt een extreem goede zichtbaarheid. De achterzijde is voorzien van een langer rugpand om opspatting van regen en slik tegen te houden. De elastische brede manchetten sluiten nauw om de polsen en de hoge kraag voorkomt kou in de nek.

Eigenschappen:
- Torrent 2.5 layer stretch stof met 10.000mm waterdichtheid en 8.000 MVP ademing
- Alle naden volledig afgedicht voor volledige waterdichtheid
- Uitzonderlijke stretch in een volledig waterdichte jas
- 360 graden reflecterende stukken
- Hoge kraag om inlopend water tegen te gaan
- Waterdichte rits
- Goed op te vouwen jas om op te bergen
- Gewicht: 191g (L)
- Maten: S- XXXL

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket brilliant orange/silver reflex heren 26% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket brilliant orange/silver reflex heren (4522510-034)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€189,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Assos UMA GT C2 wind fietsjack geel dames 10% Korting Assos UMA GT C2 wind fietsjack geel dames (12.32.392.3f)

Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€144,95

€129,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Gobik Mist Blend 2.0 Moonstruck fietsjas heren Gobik Mist Blend 2.0 Moonstruck fietsjas heren (10-03-021-007)

De Gobik Mist Blend 2.0 Moonstruck fietsjas combineert een wind- en waterdichte voorkant met een warm en ademend achterpaneel, waardoor het perfect is voor de frisse dagen in de herfst of lente, wanneer we vaak te maken hebben met af en toe regen of wind. De nauwsluitende pasvorm van het shirt en de mouwen bevorderen de aerodynamica en de houding op de fiets. Deze jas voelt licht aan, sluit goed aan en biedt minimale windweerstand. Ideaal voor reguliere trainingen en ritten bij koele temperaturen, wind of lichte regen, en perfect voor de tussenseizoenen met wisselvallig weer.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Assos UMA GT C2 wind fietsvest geel dames 18% Korting Assos UMA GT C2 wind fietsvest geel dames (12.34.391.3f)

De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€109,95

€89,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren 10% Korting Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren (4522512-458)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

€179,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos Mille GT wind jacket C2 bronze ash heren Assos Mille GT wind jacket C2 bronze ash heren (11.32.390.3G)

Ontdek de Assos MILLE GT Wind Jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar, Perfect voor Elke Rit. De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is een compacte, veelzijdige windjack die het hele jaar door bescherming biedt. Met een verbeterde, geruisloze pasvorm en ultralicht ontwerp is deze jas de ideale laag voor wisselende omstandigheden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€145,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli misto jacket zwart/geel-fluo heren 13512-321

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.