Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123  CA14506-123 20% Korting

Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123

CA14506-123 | Schrijf de eerste review! 22908 22908 8055688000196

Tot de winter collectie toegevoegde Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123 is een jacket wat goede protectie combineerd met een perfecte beademing.

Dit jacket is speciaal uitgevoerd met extra goede ventilerende eigenschappen.

Windstopper X-Fast materiaal op voorzijde en armen beschermt je tegen de kou gecombineerd met 'Warmer' materiaal op de achterkant voor enorm ademend vermogen.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€200,-

160 €160,-

Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123

Tot de winter collectie toegevoegde Mortirolo 3 jacket is een jacket wat goede protectie combineerd met een perfecte beademing. Dit jacket is speciaal uitgevoerd met extra goede ventilerende eigenschappen.

Het is een vicieuze cirkel: je doet een warm jack aan, gaat zweten tijdens het fietsen, wordt nat en krijgt het koud, en doet vervolgens een nog warmer jack aan. Veel fietsers worden koud omdat ze teveel kleding dragen en hun lichaamsvocht niet kwijt kunnen, of niet voldoende ventilatie hebben.

Voor deze mensen is de mortirolo het ultieme fietsjacket. Windstopper X-Fast materiaal op voorzijde en armen beschermt je tegen de kou gecombineerd met 'Warmer' materiaal op de achterkant voor enorm ademend vermogen. Je blijft misschien wel warmer dan met een volledig beschermende jas. Geen wonder dat dit elk jaar weer een hardloper is!

Eigenschappen:
- Voorkant is gemaakt van Windstopper X-Fast stof dat winddicht en waterwerend is
- Achterzijde is gemaakt van een warme stof (maar niet winddicht) om voor goede koeling te zorgen
- 2 ventilatiesleuven aan de voorkant die te openen zijn met een rits
- Siliconen gripper om de buik die opkruipen van jacket voorkomt
- Uitgevoerd met een volledige YKK camlock rits
- Op de achterkant zitten relecterende details die een goede zichtbaarheid bieden
- 3 achterzakken
- Gewicht: 331 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: +6 graden - + 15 graden

Windstopper X-Fast:
Een lichtgewicht en elastisch membraan stof voor een weersbestendige, isolerende bescherming. X-Fast is voorzien van een Gore Windstopper membraan voor totale bescherming tegen de wind met een uitstekende ventilatie. De stof heeft een geborstelde fleece binnenzijde voor een uitstekende isolatie en vochttransport (regulatie). De buitenzijde is behandeld met een DWR waterafstotende afwerking, voor het afstoten van regen zonder dat het wordt geabsorbeerd.

Warmer stof:
'Warmer' is meer dan alleen een naam, het is precies wat de stof biedt tijdens trainingen. De wollige binnenkant houdt je warm, terwijl de 100% polyester vezels snel het zweet afvoeren. De stof is ervoor wanneer thermo isolatie en vocht regulatie even belangrijk zijn.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket geel/groen heren 36% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket geel/groen heren (4522510-383)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€164,95

  Je bespaart €95,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsvest Moon Sand heren 30% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsvest Moon Sand heren (11.34.389.1L)

De Assos Mille GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de MILLE GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€79,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs heren 21% Korting Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs heren (4522090-008)

Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack. Het jack heeft een geweldige pasvorm. Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€300,-

€234,95

  Je bespaart €65,05 (incl. BTW)

Castelli GO fietsjack fietsjack lange mouw zwart dames 17% Korting Castelli GO fietsjack fietsjack lange mouw zwart dames (4521540-085)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€189,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Squadra stretch fietsjack groen/geel heren 10% Korting Castelli Squadra stretch fietsjack groen/geel heren (4521511-383)

Het Castelli Squadra Stretch fietsjack houdt de wind tegen tijdens fietstochten bij fris weer of lange afdalingen; de inzetstukken in stretchstof zorgen ervoor dat de jas nauw aansluit op je lichaam en dat de stof niet gaat wapperen.  De inzetstroken zijn voorzien op de zijkanten en de mouwen zijn gemaakt van een bijzonder rekbare maar toch strakke stof, zodat we het jack een moderne, close-to-body pasvorm konden geven met het oog op aerodynamisch voordeel op elk terrein. We hebben het erg compact gehouden zodat het kan worden weggestopt in een miniem hoekje van een shirtzak. De inzetstukken in stretchstof kregen een speciale waterafstotende behandeling, wat helpt als er lichte mist is, maar dit jack is niet bedoeld als een echte regenjas.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€80,-

€71,95

  Je bespaart €8,05 (incl. BTW)

Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack grijs heren 11% Korting Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack grijs heren (4523506-304)

Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€269,95

€239,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.