Castelli Perfetto convertible jacket licht zwart heren  16506-085 Uitverkoop

Castelli Perfetto convertible jacket licht zwart heren

16506-085 | Schrijf de eerste review! 34048 34048 8055688467210

Dit Castelli Perfetto convertible jacket licht zwart heren is het vervangede model van de welbekende gabba 2 convertible.

Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie.

De Perfetto convertible is geschikt voor 3 seizoenen, de mouwen zijn namelijk van dit jacket af te ritsen.

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof, en gemaakt van een Gore windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

154,95 €154,95

Je bespaart €75,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Perfetto convertible jacket licht zwart heren

Dit Perfetto convertible jacket is het vervangede model van de welbekende gabba 2 convertible. Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie. Nog niet eerder was er een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.

Na zes jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba 2 een upgrade gekregen naar de Perfetto. De water afstotende laag is in dit jacket verbeterd zonder de adembaarheid te verminderen en zorgt ervoor dat je lichaam droger blijft. Tevens zijn de pasvorm en zakken (door laser cut drain holes) verbeterd. Als laatste is de flap op de onderzijde van het rugpand verbeterd, deze ligt platter en past beter waardoor het voor een betere bescherming tegen opspattend water van je achterwiel zal zorgen.

De Gabba 2 convertible en dus ook de perfetto convertible is geschikt voor 3 seizoenen, de mouwen zijn namelijk van dit jacket af te ritsen. Wanneer je deze mouwen eraan laat biedt het jacket 100% bescherming tegen de wind en de kou. Als het weer warmer wordt dan rits je de mouwen eraf en heb je een korte mouw gabba jacket, dus geschikt voor meerdere weersklimaten.

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Gore Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Perfetto compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Gore windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Afritsbare mouwen om een korte mouw perfetto/gabba te krijgen
- Gewicht: 457 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 18 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer - lente
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Skimo Tender Rose fietsjas dames Gobik Skimo Tender Rose fietsjas dames (10-03-017-002)

De Gobik skimo fietsjas lange mouw is een echte favoriet onder fanatieke fietsers tijdens koude ritten. Hij biedt uitstekende thermische isolatie zonder in te leveren op aerodynamica, dankzij de nauwsluitende pasvorm. De voorzijde is voorzien van de elastische eVent® DVStretch™-membraan die beschermt tegen wind en lichte regen, terwijl het ademende achterpand met warme voering het lichaam droog en comfortabel houdt, zelfs bij intensieve inspanning. Perfect voor koude winterdagen, wind en lichte regen. Ideaal voor regelmatige ritten zonder in te boeten aan snelheid of comfort.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Craft Advanced bike ride hydro fietsjas zwart heren 14% Korting Craft Advanced bike ride hydro fietsjas zwart heren (1911743-999000)

De Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas is water- en winddicht met uitstekende ventilatie. Craft heeft deze fietsjas ontworpen voor het rijden in natte omstandigheden in hoge intensiteit. Deze geavanceerde fietsjas is gemaakt van water- en winddicht, lichtgewicht materiaal en heeft gesealde naden voor uitgebreide bescherming tegen het weer. Het hoge stretchgehalte zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. De fietsjas is op te bergen zijn eigen achterzak - met rits - en is gemakkelijk op te bergen in de zak van een fietsshirt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos Mille GT winter EVO fietsjack bolgheri red heren 19% Korting Assos Mille GT winter EVO fietsjack bolgheri red heren (11.30.363.4M)

De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€209,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsvest zwart heren 18% Korting Craft Essence Light Wind fietsvest zwart heren (1908814-999000)

De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€64,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Gobik Selkie Oatmeal waterdichte fietsjas unisex Gobik Selkie Oatmeal waterdichte fietsjas unisex (10-05-006-004)

De Gobik Selkie Oatmeal waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Sportful Tempo fietsjas lange mouw zwart heren 50% Korting Sportful Tempo fietsjas lange mouw zwart heren (1120512-002)

De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm. Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€79,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto convertible jacket licht zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.