Castelli Perfetto convertible jacket zwart heren 16506-010  16506-010 Uitverkoop

Castelli Perfetto convertible jacket zwart heren 16506-010

16506-010 30500 30500 8055688277154 9.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Dit Castelli Perfetto convertible jacket zwart heren is het vervangede model van de welbekende gabba 2 convertible.

Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie.

De Perfetto convertible is geschikt voor 3 seizoenen, de mouwen zijn namelijk van dit jacket af te ritsen.

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof, en gemaakt van een Gore windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

150 €150,-

Je bespaart €79,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Perfetto convertible jacket zwart heren

Dit Perfetto convertible jacket is het vervangede model van de welbekende gabba 2 convertible. Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie. Nog niet eerder was er een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.

Na zes jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba 2 een upgrade gekregen naar de Perfetto. De water afstotende laag is in dit jacket verbeterd zonder de adembaarheid te verminderen en zorgt ervoor dat je lichaam droger blijft. Tevens zijn de pasvorm en zakken (door laser cut drain holes) verbeterd. Als laatste is de flap op de onderzijde van het rugpand verbeterd, deze ligt platter en past beter waardoor het voor een betere bescherming tegen opspattend water van je achterwiel zal zorgen.

De Gabba 2 convertible en dus ook de perfetto convertible is geschikt voor 3 seizoenen, de mouwen zijn namelijk van dit jacket af te ritsen. Wanneer je deze mouwen eraan laat biedt het jacket 100% bescherming tegen de wind en de kou. Als het weer warmer wordt dan rits je de mouwen eraf en heb je een korte mouw gabba jacket, dus geschikt voor meerdere weersklimaten.

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Gore Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Perfetto compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Gore windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Afritsbare mouwen om een korte mouw perfetto/gabba te krijgen
- Gewicht: 457 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 18 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  •   Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Uma GT wind fietsjack zwart dames 32% Korting Assos Uma GT wind fietsjack zwart dames (12.32.348.18)

De Assos Uma GT wind fietsjack zwart houdt je het hele jaar door comfortabel en beschermd, hoe winderig de omstandigheden ook zijn. Gemaakt met behulp van het super lichte Foil Ultra materiaal van Assos, dit maakt het jack volledig winddicht en waterafstotend. Op de zijpanelen is gebruik gemaakt van de Glossy stof die het jack van de nodige stretch voorzien en een uitstekend ademend vermogen garanderen. Door zijn dunnen en lichte ontwerp is het jack makkelijk op te bergen een in van de achterzakken van je fietsshirt. Het Mille GT wind jack zou een standaard onderdeel van iedereen zijn fietsuitrusting moeten worden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€124,95

€84,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack rich red heren 10% Korting Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack rich red heren (4523504-645)

Het Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack geeft je net genoeg warmte om de kou weg te nemen en is een verbazingwekkend lichtgewicht kledingstuk. Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT. De FLY SL buitenstof heeft bovendien een waterafstotende afwerking om u droog te houden. De achterkant van het vest is gemaakt van rekbare jerseystof om het gewicht te verminderen en een nauwsluitende, comfortabele pasvorm te bieden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Advanced Bike Subz fietsjack amber heren 10% Korting Craft Advanced Bike Subz fietsjack amber heren (1911188-549000)

De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames (4522543-883)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€159,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Assos Mille GT shell jacket S11 zwart heren Assos Mille GT shell jacket S11 zwart heren (11.32.418.18)

Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€210,-

 (incl. BTW)

Castelli Squadra stretch fietsjack zilvergrijs heren 16% Korting Castelli Squadra stretch fietsjack zilvergrijs heren (4521511-870)

Het Castelli Squadra Stretch fietsjack houdt de wind tegen tijdens fietstochten bij fris weer of lange afdalingen; de inzetstukken in stretchstof zorgen ervoor dat de jas nauw aansluit op je lichaam en dat de stof niet gaat wapperen.  De inzetstroken zijn voorzien op de zijkanten en de mouwen zijn gemaakt van een bijzonder rekbare maar toch strakke stof, zodat we het jack een moderne, close-to-body pasvorm konden geven met het oog op aerodynamisch voordeel op elk terrein. We hebben het erg compact gehouden zodat het kan worden weggestopt in een miniem hoekje van een shirtzak. De inzetstukken in stretchstof kregen een speciale waterafstotende behandeling, wat helpt als er lichte mist is, maar dit jack is niet bedoeld als een echte regenjas.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€75,-

€62,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto convertible jacket zwart heren 16506-010

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.