10% Korting
Dit Castelli Perfetto lange mouw jacket forest grijs heren is het vervangende model van de welbekende Gabba 2.
Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de Gabba 2 en heeft zich met de Perfetto gefocust op verbeteren van perfectie.
Castelli heeft de waterafstotende afwerking verbeterd, zodat het je droger zal houden zonder het ademend vermogen te beïnvloeden.
Het materiaal is licht van gewicht en volledig wind- en waterproof, dankzij het Gore Windstopper X-Lite Plus materiaal.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nano Flex verwerkt voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto lange mouw jacket forest grijs heren
Castelli heeft de pasvorm verfijnd en de afvoergaatjes in de zakken zijn laser gesneden. Daarnaast is de flap aan de achterzijde teggen spatten volledig vernieuwd, om deze vlakker te laten liggen en voor een betere pasvorm. Het reflecterende logo op de rug houdt je zichtbaar.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend en volledig beschermd
- Gore Windstopper X-Lite Plus materiaal voor lichtgewicht, totale wind bescherming met waterafstotende afwerking
- Nano Flex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie met reflecterend logo op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische silicone gripper bij de taille voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Vislon rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Gewicht: 386 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden
- Maten: S-3XL
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
34% Korting
Castelli Perfetto RoS lange mouw fietsjack blauw/grijs heren
(4521546-414)
De Castelli Perfetto RoS fietsjack nu in een versie met volledige grafische bedrukking! Het fietshirt blinkt in veel omstandigheden uit, dankzij de geweldige pasvorm, volledige wind bescherming, de flexibiliteit van de stof en het beste ademend vermogen in zijn klasse. De nadruk van de jas ligt bij het comfort tijdens droog weer, maar mocht je nou toch in een regenbui terecht komen, is deze jas alsnog uiterst geschikt. De kenmerken van de Perfetto zijn een uitstekende pasvorm, gemakkelijk schuifbare rits, lange flap tegen opspattend water van een nat wegdek, een reflecterend rug paneel met een bescheiden ontwerp. Deze jas hoort eigenlijk bij de uitrusting van elke wielrenner. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack paars dames
(1914545-388000)
Het Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack is de ultieme keuze voor fietsers die ook bij nat en winderig weer topprestaties willen leveren. Dit hoogwaardige jack combineert waterdichte bescherming met uitstekende ademende eigenschappen, zodat je droog en comfortabel blijft tijdens intensieve ritten. De Hydro-technologie biedt een effectieve barrière tegen regen en wind, terwijl het lichte, elastische materiaal optimale bewegingsvrijheid garandeert. Strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen ervoor dat overtollige warmte snel wordt afgevoerd, zelfs tijdens zware beklimmingen of lange tochten.
€129,95
€110,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
41% Korting
Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren
(1119500-002)
Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes. Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend. Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik. Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€139,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
40% Korting
Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack donkerblauw dames
(4520554-070)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€149,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
34% Korting
Assos Equipe RS regen targa fietsjack oranje heren
(13.32.363.3A)
De Assos Equipe RS regen targa fietsjack is verder ontwikkeld tot een super lichte, draagbare, waterdichte regenjas met minder naden voor een betere bescherming het hele jaar door. De Targa is de 3e editie van de Equipe RS regenjas, voorzien van een stevig membraam in het midden van het 3L schloss tex materiaal. Het membraam verhoogt niet alleen de duurzaamheid van deze ultra dunne soft shell, maar is ook nog waterdichter en exclusief voor Assos. Ook zijn de sleuven van de achterzakken verwijderd omdat de inhoud gemakkelijk te bereiken is door de dubbele schuifrits die van onderaf te openen is. Doordat de reflecterende strook op de rug zonder stiksels is, zorgt dit ervoor dat hier geen water naar binnen kan dringen.
€359,95
€234,95Je bespaart €125,- (incl. BTW)
44% Korting
Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack grijs heren
(4522507-030)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€359,95
€199,95Je bespaart €160,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto lange mouw jacket forest grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.