
Dit Castelli Perfetto lange mouw jacket rood heren is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2.
Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie.
Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof, en gemaakt van een Gore windstopper X-lite Plus.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€151,95Je bespaart €38,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto lange mouw jacket rood heren
Dit Perfetto convertible jacket is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2 convertible. Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie. Nog niet eerder was er een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
Dit Perfetto jacket is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2. Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie. Nog niet eerder was er een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
Na zes jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba 2 een upgrade gekregen naar de Perfetto. De water afstotende laag is in dit jacket verbeterd zonder de adembaarheid te verminderen en zorgt ervoor dat je lichaam droger blijft. Tevens zijn de pasvorm en zakken (door laser cut drain holes) verbeterd. Als laatste is de flap op de onderzijde van het rugpand verbeterd, deze ligt platter en past beter waardoor het voor een betere bescherming tegen opspattend water van je achterwiel zal zorgen.
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Gore Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Perfetto compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Gore windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 386gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
(incl. BTW)
De Castelli Squall shell fietsjack is ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en compact genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een plotselinge bui of om de kou te verdrijven tijdens je afdaling van de bergen. Supercompacte en lichtgewicht stretch regenjas, perfect om bij elke rit mee te nemen.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.
(incl. BTW)
Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€264,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
Het Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos combineert de verhoogde bescherming aan de voorzijde, met de verhoogde ademende eigenschappen aan de achterzijde. Hierdoor is het vest veelzijdiger dan elk ander Mille vest dat Assos ooit gemaakt heeft. Het heeft 2 nieuwe technologieën: een winddicht, waterdicht en thermisch membraan van de nieuwe AIRBLOCK-lijn aan de voor- en zijkanten. Daarnaast het nieuwe Ventamesh textiel aan de achterzijde van het vest. Dit heeft een ademend vermogen en zorgt voor de juiste warmteafvoer om het ideale persoonlijke microklimaat te behouden.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto lange mouw jacket rood heren 16507-023
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.