
Dit Castelli Perfetto lange mouw jacket surf blauw heren is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2.
Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie.
Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof, en gemaakt van een Gore windstopper X-lite Plus.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€139,-Je bespaart €50,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto lange mouw jacket surf blauw heren
Dit Perfetto convertible jacket is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2 convertible. Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie. Nog niet eerder was er een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
Dit Perfetto jacket is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2. Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie. Nog niet eerder was er een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
Na zes jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba 2 een upgrade gekregen naar de Perfetto. De water afstotende laag is in dit jacket verbeterd zonder de adembaarheid te verminderen en zorgt ervoor dat je lichaam droger blijft. Tevens zijn de pasvorm en zakken (door laser cut drain holes) verbeterd. Als laatste is de flap op de onderzijde van het rugpand verbeterd, deze ligt platter en past beter waardoor het voor een betere bescherming tegen opspattend water van je achterwiel zal zorgen.
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Gore Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Perfetto compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Gore windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 386gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos UMA GTV Spring Fall Jacket S11 is ontworpen voor lange ritten in koele en natte omstandigheden, met optimale bescherming en ademend vermogen. Het innovatieve twinClick-systeem zorgt voor minder druk en voorkomt oververhitting tijdens intensieve inspanning. Waterafstotende en winddichte materialen houden je droog en comfortabel, zelfs in onvoorspelbaar weer. Perfect voor rijders die prestaties en duurzaamheid zoeken in één jas.
(incl. BTW)
De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€149,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.
€199,95
€149,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Castelli Alpha 150 W Jacket is dé ultieme winterfietsjas voor vrouwen die geen concessies willen doen aan comfort en prestaties. De combinatie van Polartec® AirCore™ en Polartec® Alpha™ houdt je warm, droog en perfect geventileerd, zelfs tijdens de koudste ritten. Dankzij de nauwsluitende pasvorm voelt hij licht aan, zonder in te leveren op bescherming tegen wind en kou. Dit is de jas die je met vertrouwen door de hele winter laat fietsen – comfortabel, duurzaam en PFAS-vrij.
€340,-
€305,95Je bespaart €34,05 (incl. BTW)
Met de Castelli Competizione jacket blijf je warm en droog tijdens koude en natte ritten met deze innovatieve fietsjas. Het Polartec® AirCore™-materiaal combineert uitzonderlijke isolatie met ongeëvenaard ademend vermogen. Volledig winddicht en waterafstotend, zodat je beschermd blijft in alle omstandigheden. Perfecte pasvorm, reflecterende details en praktische zakken maken hem onmisbaar voor elke serieuze fietser. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€250,-
€224,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto lange mouw jacket surf blauw heren 16507-057
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.