
Dit Castelli Perfetto lange mouw jacket zwart heren is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2.
Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie.
Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof, en gemaakt van een Gore windstopper X-lite Plus.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€127,50Je bespaart €62,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto lange mouw jacket zwart heren
Dit Perfetto convertible jacket is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2 convertible. Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie. Nog niet eerder was er een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
Dit Perfetto jacket is het vervangede 2016 model van de welbekende gabba 2. Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie. Nog niet eerder was er een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
Na zes jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba 2 een upgrade gekregen naar de Perfetto. De water afstotende laag is in dit jacket verbeterd zonder de adembaarheid te verminderen en zorgt ervoor dat je lichaam droger blijft. Tevens zijn de pasvorm en zakken (door laser cut drain holes) verbeterd. Als laatste is de flap op de onderzijde van het rugpand verbeterd, deze ligt platter en past beter waardoor het voor een betere bescherming tegen opspattend water van je achterwiel zal zorgen.
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Gore Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Perfetto compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Gore windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 386gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers.
De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit.
Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT.
Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
(incl. BTW)
Het gloednieuwe Assos Equipe R spring/fall S11 gilet combineert middelzware isolatie aan de voorkant met ademende ventilatie aan de achterkant. Dit biedt bescherming voor kwetsbare delen van het lichaam terwijl oververhitting wordt voorkomen tijdens intensieve inspanningen bij wisselende temperaturen. De veelzijdigheid is cruciaal: het gilet kan over zomerjerseys worden gedragen in koele omstandigheden of extra warmte bieden als laag over thermokleding of onder wind- en regenjacks in koudere, natte omstandigheden. Een veelzijdige, middelzware isolatielaag voor races of intensieve trainingen in droge, koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, en drie zakken bieden handige opbergruimte.
(incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€209,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto lange mouw jacket zwart heren 16507-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.