
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren.
Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain.
Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer.
Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt.
Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen.
Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken.
Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Beste wedstrijd- of trainingsvest met winddichte voorkant en ademende, waterafstotende achterkant
- Vederlichte GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203-stretchstof op voorkant
- Nano Flex Light Woven achteraan voor ademende stretch met goede bescherming tegen water
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan voor makkelijke en ogenblikkelijke aanpassing van ventilatie
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken en rond armsgaten"
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Core Ride Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met verlengde mouwen en verlengd rugpand voor extra bescherming tegen het weer. Het jack is gemaakt van een wind- en waterdichte stof en heeft een verstelbare capuchon en twee ritszakken aan de voorkant. Een perfecte keuze voor woon-werkverkeer op de fiets in de herfst en winter.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€239,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas is ideaal voor koude temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze jas is perfect voor regelmatige ritten in koude klimaten en biedt de flexibiliteit om extra lagen toe te voegen voor nog meer warmte. Als absolute favoriet voor de winter combineert hij uitstekend thermisch comfort met een gestroomlijnde pasvorm. De voorkant is voorzien van de eVent® DVStretch™-membraan, die zorgt voor elasticiteit, windbescherming, waterbestendigheid en ademend vermogen. Het ademende, warme rugpaneel houdt de kou buiten en voert zweet effectief af bij intensieve inspanning.
(incl. BTW)
De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€139,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Wind Jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar, Perfect voor Elke Rit. De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is een compacte, veelzijdige windjack die het hele jaar door bescherming biedt. Met een verbeterde, geruisloze pasvorm en ultralicht ontwerp is deze jas de ideale laag voor wisselende omstandigheden.
€145,-
€129,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
De Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest groen/geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.