
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren.
Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain.
Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer.
Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt.
Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen.
Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken.
Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€129,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Beste wedstrijd- of trainingsvest met winddichte voorkant en ademende, waterafstotende achterkant
- Vederlichte GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203-stretchstof op voorkant
- Nano Flex Light Woven achteraan voor ademende stretch met goede bescherming tegen water
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan voor makkelijke en ogenblikkelijke aanpassing van ventilatie
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken en rond armsgaten"
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Sportful Fiandre light no rain fietsjack is ontelbare keren getest in het voorjaar om steeds beter te worden tegen de wisselende omstandigheden die de lente met zich mee kan brengen. In deze nieuwste uitvoering behoudt de Fiandre Light zijn bescherming aan de voorkant en bestendigheid tegen lichte regen. Bij deze nieuwe versie zijn extra inzetstukken bij de pols toegevoegd voor meer comfort en stretch. De achterkant is langer voor meer bedekking en een aangenamere pasvorm. Ook is de constructie van de kraag verbeterd met meer aandacht voor de vorm. De NoRain-technologie laat zweet door zonder er dat regen in komt zodat je droog blijft langs de binnen- én de buitenkant.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Gobik skimo fietsjas lange mouw is een echte favoriet onder fanatieke fietsers tijdens koude ritten. Hij biedt uitstekende thermische isolatie zonder in te leveren op aerodynamica, dankzij de nauwsluitende pasvorm. De voorzijde is voorzien van de elastische eVent® DVStretch™-membraan die beschermt tegen wind en lichte regen, terwijl het ademende achterpand met warme voering het lichaam droog en comfortabel houdt, zelfs bij intensieve inspanning. Perfect voor koude winterdagen, wind en lichte regen. Ideaal voor regelmatige ritten zonder in te boeten aan snelheid of comfort.
(incl. BTW)
De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers.
De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit.
Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT.
Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€206,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€199,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Wind Jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar, Perfect voor Elke Rit. De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is een compacte, veelzijdige windjack die het hele jaar door bescherming biedt. Met een verbeterde, geruisloze pasvorm en ultralicht ontwerp is deze jas de ideale laag voor wisselende omstandigheden.
€145,-
€124,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest rich red heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.