Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack light black dames  4525557-085 Uitverkoop

Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack light black dames

4525557-085 | Schrijf de eerste review! 119622 119622

De Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket is de ultieme alles-in-één fietsjas voor dames.

Winddicht, waterafstotend én extreem ademend dankzij de innovatieve Polartec® AirCore™-technologie.

De perfecte balans tussen bescherming, comfort en pasvorm, ongeacht de omstandigheden.

Of het nu koud, nat of winderig is – deze jas presteert altijd, net als jij.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€250,-

179,95 €179,95

Je bespaart €70,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket belichaamt vijftien jaar innovatie en ontwikkeling — met als resultaat misschien wel de perfecte fietsjas. “Perfetto” betekent niet voor niets “perfect”: deze jas combineert geavanceerde weerbescherming met een pasvorm en comfort die je normaal alleen in een racecollectie zou verwachten.

De nieuwste generatie is uitgerust met het exclusieve Polartec® AirCore™-membraan, dat volledig PFAS-vrij is en een revolutionaire balans biedt tussen winddichtheid, waterafstoting en ademend vermogen. Hierdoor blijf je beschermd tegen regen en wind, zonder het benauwde gevoel dat traditionele regenkleding vaak geeft.

Ten opzichte van zijn voorganger is de Perfetto RoS 3 W lichter, beter ademend en flexibeler. Dankzij de verbeterde stretchstof sluit de jas perfect aan op het lichaam zonder te knellen, wat zorgt voor optimale bewegingsvrijheid op de fiets. De ventilatieopeningen met ritssluiting op de borst en de tweewegritssluiting maken het eenvoudig om extra luchttoevoer te regelen tijdens intensieve ritten.

Hoewel de jas niet geïsoleerd is, biedt hij meer dan voldoende bescherming bij koele omstandigheden. In combinatie met een thermische baselayer of isolerend ondershirt is hij zelfs geschikt voor de koudste winterdagen.

De details maken het verschil: reflecterende biezen en getapete naden verhogen de zichtbaarheid en bescherming tegen regen, terwijl de langere achterkant voorkomt dat opspattend water je onderrug bereikt. Drie ruime achterzakken met afwateringsgaatjes zorgen dat je essentiële spullen altijd droog blijven.

Kortom: de Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket is niet zomaar een fietsjas – het is een totaaloplossing voor rijders die onder alle omstandigheden topprestaties willen leveren.

Belangrijkste eigenschappen
-Winddichte, waterafstotende én ademende damesfietsjas
-Gemaakt met exclusief Polartec® AirCore™-membraan – PFAS-vrij en semi-luchtdoorlatend
-Betere ademing en stretch dan de vorige generatie Perfetto RoS
-Tweewegritssluiting (YKK® Vislon®) met bescherming tegen wind en regen
-Ventilatieopeningen met rits op de borst voor regelbare luchtstroom
-Reflecterende getapete naden en biezen voor extra zichtbaarheid
-Drie achterzakken met afwateringsgaatjes
-Langere achterkant ter bescherming tegen opspattend water
-Lichtgewicht ontwerp, geschikt voor meerdere seizoenen
-Combineer met isolatielagen voor extra warmte in de winter

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren 34% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren (4522511-458)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€229,95

€149,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Assos Mille GT shell jacket S11 bronze ash heren Assos Mille GT shell jacket S11 bronze ash heren (11.32.418.3G)

Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€210,-

 (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames 37% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames (1911430-999000)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€74,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsjack Genesi Blue heren 15% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsjack Genesi Blue heren (11.32.390.2Q)

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€139,95

€118,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw groen heren 42% Korting Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw groen heren (1120513-305)

De Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw is zeer praktisch. Doordat er stratisch gebruik gemaakt is van de Softshell stof biedt deze fietsjas uitstekende bescherming tegen alle weersomstandigheden. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€139,95

€79,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames 34% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames (4522543-883)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€229,95

€149,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack light black dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.