
Dit Castelli Raddoppia jacket zwart/reflex heren combineert zeer goede reflecterende eigenschappen met een super windstopper!
Uitgevoerd met een volledige Gore Winstopper X-fast thermal bescherming met reflecterende panelen op de voor en achterzijde.
Functioneel gezien komt dit jacket erg overeen met de senza of espresso en zorgt voor dezelfde warmte maar biedt extra zichtbaarheid.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€219,95
€154,95Je bespaart €65,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Raddoppia jacket zwart/reflex heren
Dit Raddoppia jacket combineert zeer goede reflecterende eigenschappen met een super windstopper! Uitgevoerd met een volledige Gore Winstopper X-fast thermal bescherming met reflecterende panelen op de voor en achterzijde. Functioneel gezien komt dit jacket erg overeen met de senza of espresso en zorgt voor dezelfde warmte maar biedt extra zichtbaarheid.
Eigenschappen:
- Volledige Gore Windstopper X-fast thermische bescherming op voor en achterzijde
- Voor en achterzijde met reflecterend paneel
- Reflecterende logo's op armen
- Thermoflex zij panelen geven extra adembaarheid
- 3 achterzakken + extra zakje met rits
- YKK Vislon rits
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 448gram (maat L)
- Temperatuur bereik: 0-10 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€209,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
De Assos Mille GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de MILLE GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
€114,95
€99,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers.
De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit.
Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT.
Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Dit Craft Advanced Warmth fietsjack voor heren is speciaal ontwikkeld voor de competitieve fietsers. Craft Warme multisportjas met vulling aan de voorkant en windbeschermende stof aan de voorkant en de bovenmouwen.
€99,95
€59,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
€299,95
€229,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos. Een winddicht en waterbestendig shellvest dat bescherming biedt voor de kern tijdens koel, vochtig en winderig weer in het voorjaar en de herfst, of lange, frisse zomerafdalingen.
€189,95
€144,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Raddoppia jacket zwart/reflex heren 16514-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.