Castelli Riparo rain jacket zwart heren 16050-010  16050-010 Uitverkoop

Castelli Riparo rain jacket zwart heren 16050-010

16050-010 | Schrijf de eerste review! 29349 29349 8055688217372

Dit Castelli Riparo rain jacket zwart heren is gemaakt voor een total waterproof bescherming.

Tevens is ervoor gezorgd dat hij erg klein op te vouwen is met een goede adembaarheid.

Gemaakt van een 2,5 layer Torrent IV stof die een geweven buitenlaag heft met een waterproof polyurethane membraan, komt overeen met 10,000 MVTR.

Zeer klein opvouwbaar zodat het gemakklijk in het zakje van je shirt past, klaar om een goede bescherming te geven als het weer omslaat.

Gemaakt met een hoge nek, lang achterpand en een zakje voor mee te nemen.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

97,95 €97,95

Je bespaart €52,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Riparo rain jacket zwart heren

Dit Riparo rain jacket van castelli is gemaakt voor een total waterproof bescherming. Tevens is ervoor gezorgd dat hij erg klein op te vouwen is met een goede adembaarheid. Gemaakt van een 2,5 layer Torrent IV stof die een geweven buitenlaag heft met een waterproof polyurethane membraan, komt overeen met 10,000 MVTR. Zeer klein opvouwbaar zodat het gemakklijk in het zakje van je shirt past, klaar om een goede bescherming te geven als het weer omslaat. Gemaakt met een hoge nek, lang achterpand en een zakje voor mee te nemen.

Eigenschappen:
- 2,5 Layer Torrent IV stof met polyurethane membraan
- Waterproof rits
- Alle naden gesealed en waterproof
- Klein opvouwbaar
- Zakje voor op te bergen
- Reflectieve details
- Gewicht: 110 g(maat L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Aero race lange mouw jersey azzurro italia heren 23% Korting Castelli Aero race lange mouw jersey azzurro italia heren (4524575-458)

Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€144,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Sportful Super lange mouw fietsjack groen heren 52% Korting Sportful Super lange mouw fietsjack groen heren (1120511-001)

De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€209,95

€99,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 future dusk dames Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 future dusk dames (12.30.425.2T)

De Assos UMA GTV Spring Fall Jacket S11 is ontworpen voor lange ritten in koele en natte omstandigheden, met optimale bescherming en ademend vermogen. Het innovatieve twinClick-systeem zorgt voor minder druk en voorkomt oververhitting tijdens intensieve inspanning. Waterafstotende en winddichte materialen houden je droog en comfortabel, zelfs in onvoorspelbaar weer. Perfect voor rijders die prestaties en duurzaamheid zoeken in één jas.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€279,95

 (incl. BTW)

Craft Core Endur Hydro Lumen 2 Jacket flumino heren 16% Korting Craft Core Endur Hydro Lumen 2 Jacket flumino heren (1913641-851000)

Deze Craft Core Endur Hydro Lumen 2 Jacket is een mooie toevoeging aan je outfit tijdens wisselvallige weersomstandigheden.

De jas biedt bescherming tegen regen en wind dankzij de getapete naden. Aan de binnenkant van de kraag is er een geborstelde fleece binnenzijde.

Dankzij de ventilerende mesh onder de oksels and bovenaan de rug is er voldoende luchtstroom zodat je niet oververhit raakt.

De jas werd ook voorzien van reflecterende details om je zichtbaarheid op de weg te verhogen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren 43% Korting Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren (1120512-329)

De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm. Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket roze dames 40% Korting Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket roze dames (4519535-288)

De Castelli Perfetto RoS fietsjack is dè jas waarmee je onder de meest uiteenlopende omstandigheden optimaal beschermt bent. Oorspronkelijk ontworpen om te dragen bij koel weer of om me te racen in extreme omstandigheden. Maar in de praktijk overtuigt in bijna alle omstandigheden, dit doet hij dankzij zijn complete winddichtheid, uitstekende pasvorm en uitzonderlijke ademend vermogen. RoS in de naam staat voor Rain or Shine, dit is de vierde generatie van het Perfetto jacket en er zijn dit keer flink wat verbeteringen door gevoerd. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Riparo rain jacket zwart heren 16050-010

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.