Uitverkoop
Het vernieuwde Castelli Senza 2 jacket luna grijs heren 16510-080 behoord tot de echte winter toppers.
Het jacket is afgeleid van het welbekende Gabba 2 jacket (nu perfetto) wat bij vele als beste jacket bekend staat.
Deze Senza 2 heeft dezelfde constructie maar dan met het warmste Windstopper materiaal!
Dit jacket is gemaakt om je body warm te houden tijdens temperaturen tegen 0 graden.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€209,95
€129,-Je bespaart €80,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Senza 2 jacket luna grijs heren 16510-080
Het vernieuwde Senza 2 jacket behoord tot de echte winter toppers. Het jacket is afgeleid van het welbekende Gabba 2 jacket (nu perfetto) wat bij vele als beste jacket bekend staat. Deze Senza 2 heeft dezelfde constructie maar dan met het warmste Windstopper materiaal! Dit jacket is gemaakt om je body warm te houden tijdens temperaturen tegen 0 graden.
Eigenschappen:
- Perfetto (gabba 2) constructie met het warmste Gore Windstopper X-Fast materiaal
- Thermoflex zij panelen voor extra adembaarheid
- 3 achterzakken
- YKK Vislon rist
- Lang achterpand voor bescherming tegen opspattend water van achterwiel
- Reflecterende logo's op armen
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 448gram (maat L)
- Temperatuur bereik: 0-10 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
28% Korting
Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos stone blue heren
(11.34.382.2A)
Ontdek de Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos. Een winddicht en waterbestendig shellvest dat bescherming biedt voor de kern tijdens koel, vochtig en winderig weer in het voorjaar en de herfst, of lange, frisse zomerafdalingen.
€189,95
€134,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
38% Korting
Assos GTS spring/fall fietsjack zwart heren
(11.30.381.18)
Het Assos GTS spring/fall fietsjack is met meer veelzijdigheid en ademend vermogen. Het nieuwe gepatenteerde AIRBLOCK.888 membraan van Assos beschermt de borst, zijkanten en bovenrug tegen wind en opspattend water. Dit wordt op de midden/onderrug ondersteund door een ademend paneel om een droog microklimaat te behouden en het jack is afgewerkt met lichte isolatie op de waterafstotende mouwen en kraag.
€259,95
€159,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack hibiscus dames
(4525557-081)
De Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket is de ultieme alles-in-één fietsjas voor dames. Winddicht, waterafstotend én extreem ademend dankzij de innovatieve Polartec® AirCore™-technologie. De perfecte balans tussen bescherming, comfort en pasvorm, ongeacht de omstandigheden. Of het nu koud, nat of winderig is – deze jas presteert altijd, net als jij.
€250,-
€199,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
13% Korting
Castelli Espresso air jacket lange mouw belgian blue heren
(4524502-424)
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.
€220,-
€189,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
50% Korting
Sportful Fiandre light no rain fietsvest oranje heren
(1120023-810)
De Sportful Fiandre light no rain fietsjack is ontelbare keren getest in het voorjaar om steeds beter te worden tegen de wisselende omstandigheden die de lente met zich mee kan brengen. In deze nieuwste uitvoering behoudt de Fiandre Light zijn bescherming aan de voorkant en bestendigheid tegen lichte regen. De achterkant is langer voor meer bedekking en een aangenamere pasvorm. Ook is de constructie van de kraag verbeterd met meer aandacht voor de vorm. De NoRain-technologie laat zweet door zonder er dat regen in komt zodat je droog blijft langs de binnen- én de buitenkant.
€99,95
€49,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squadra stretch fietsjack zwart heren
(4521511-085)
Het Castelli Squadra Stretch fietsjack houdt de wind tegen tijdens fietstochten bij fris weer of lange afdalingen; de inzetstukken in stretchstof zorgen ervoor dat de jas nauw aansluit op je lichaam en dat de stof niet gaat wapperen. De inzetstroken zijn voorzien op de zijkanten en de mouwen zijn gemaakt van een bijzonder rekbare maar toch strakke stof, zodat we het jack een moderne, close-to-body pasvorm konden geven met het oog op aerodynamisch voordeel op elk terrein. We hebben het erg compact gehouden zodat het kan worden weggestopt in een miniem hoekje van een shirtzak. De inzetstukken in stretchstof kregen een speciale waterafstotende behandeling, wat helpt als er lichte mist is, maar dit jack is niet bedoeld als een echte regenjas. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€80,-
€71,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Senza 2 jacket luna grijs heren 16510-080
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.