Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren  4524507-870 10% Korting

Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren

4524507-870 | Schrijf de eerste review! 103474 103474

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat.

Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen.

Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€120,-

107,95 €107,95

Je bespaart €12,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

eigenschappen:
- "Lichtgewicht constructie voor opvouwbaarheid
- Stretch tweelaagse stof met waterdichte membraan
- Getapete naden
- Reflecterende streep op de rug voor extra zichtbaarheid
- Elastiek bij polsen en taille om water en koude lucht buiten te houden"

Gemaakt om mee te nemen op dagen waarop regen dreigt, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. De Squall Shell Jacket is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Deze shell jas is elastisch genoeg om over een jas te passen, terwijl hij toch niet te los zit wanneer je hem over alleen een shirt draagt. Om ervoor te zorgen dat de regen buiten blijft, zijn de naden getapet en hebben we elastiek toegevoegd bij de polsen en taille. Reflecterende tape op de rug zorgt voor dat extra beetje zichtbaarheid.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Regenjack
  •   Winter fietsjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli GO fietsjack groen heren 17% Korting Castelli GO fietsjack groen heren (4521504-075)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€189,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex 17% Korting Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex (10-05-006-006)

De Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€119,95

€98,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Castelli Competizione fietsjack lange mouw green pepper heren 20% Korting Castelli Competizione fietsjack lange mouw green pepper heren (4525506-354)

Met de Castelli Competizione jacket blijf je warm en droog tijdens koude en natte ritten met deze innovatieve fietsjas. Het Polartec® AirCore™-materiaal combineert uitzonderlijke isolatie met ongeëvenaard ademend vermogen. Volledig winddicht en waterafstotend, zodat je beschermd blijft in alle omstandigheden. Perfecte pasvorm, reflecterende details en praktische zakken maken hem onmisbaar voor elke serieuze fietser. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€250,-

€199,95

  Je bespaart €50,05 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket donkergrijs heren 28% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket donkergrijs heren (4522510-048)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€184,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Craft Advanced Warm fietsjack lange mouw zwart heren 40% Korting Craft Advanced Warm fietsjack lange mouw zwart heren (1909602-999000)

Dit Craft Advanced Warmth fietsjack voor heren is speciaal ontwikkeld voor de competitieve fietsers. Craft Warme multisportjas met vulling aan de voorkant en windbeschermende stof aan de voorkant en de bovenmouwen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€99,95

€59,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Entrata lange mouw fietsjack rood/zwart heren 14% Korting Castelli Entrata lange mouw fietsjack rood/zwart heren (4523508-023)

Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€189,95

€161,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.