
Het Castelli Superleggera jacket regenjack zwart heren beschermt je lichaam optimaal tegen verschillende weersinvloeden.
Het jack sluit erg mooi om het lichaam aan waardoor er geen wind onder komt, mede door de goed aansluitende, hoog opstaande kraag.
Het jack is voorzien van verschillende reflecterende details zodat je goed gezien wordt in donkere omstandigheden.
De achterzijde is waterproof tegen wheel spray.
Stukken gemaakt van maas zorgen voor extra ademend vermogen, terwijl het vest volledig afsluitbaar is voor extra bescherming.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€79,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Superleggera jacket regenjack zwart heren
Eigenschappen:
- Beschermt je optimaal tegen de wind
- Sluit erg mooi om je lichaam aan
- Hoog aangesloten kraag
- Pertex Quantum stof
- Waterdichte stof op de achterzijde
- Goed ademend en vochtregulerend vermogen
- Extreem compact op te bergen
- Volledige YKK ritssluiting op de voorzijde
- Reflecterende delen op de voor en achterzijde
- Extra lange achterzijde
- Materiaal: 100% polyamide
- Gewicht: 87 gram (maat L)
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 10-16 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 2*
- Isolatie: 1*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€174,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€209,95
€99,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Het Castelli Fly Direct W Vest is ontworpen voor fietsers die maximale warmte en bescherming willen zonder extra gewicht. Dankzij de Polartec Alpha Direct-isolatie biedt dit vest uitzonderlijke warmte met minimale bulk, terwijl de ultralichte, winddichte buitenlaag bescherming biedt tegen de elementen. Dit vest is perfect voor lange ritten of als extra laag bij wisselende temperaturen. Het combineert warmte, bescherming en functionaliteit in een ultralicht ontwerp.
€179,95
€159,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Direct jacket lange mouw biedt een ultralichte constructie met Polartec Alpha Direct isolatie, wat resulteert in een uitzonderlijk warme winterjas. Dankzij het lichte ontwerp kan de jas gemakkelijk opgeborgen worden in een zak of frametas wanneer de temperatuur stijgt. Deze jas is voorzien van een ultralichte, winddichte buitenlaag met een DWR-behandeling, ideaal voor natte wegen of een onverwachte regenbui.
€259,95
€229,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€132,95Je bespaart €67,- (incl. BTW)
De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
€109,95
€88,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Superleggera jacket regenjack zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.