Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs heren  4522090-008 18% Korting

Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs heren

4522090-008 | Schrijf de eerste review! 82751 82751

Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack.

Het jack heeft een geweldige pasvorm.

Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€300,-

244,95 €244,95

Je bespaart €55,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Het lichtste en meest draagbare volledig waterdichte Castelli GORE-TEX jack
- GORE-TEX waterdichte stof is volledig waterdicht en biedt toch een ongeëvenaard ademend vermogen
- De volledige onderrug is van GORE-TEX Topo stretchstof zodat het jack kan uitzetten als u een paar extra winterkilo's of volle zakken hebt
- Reflecterende tape op de achterkant van beide mouwen voor een goede zichtbaarheid bij weinig licht
- YKK Vislon waterdichte rits schuift gemakkelijk voor ventilatie aanpassingen
- Interne polsbeschermer sluit de pols af en integreert met de handschoen om water buiten te houden

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Regenjack
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Aria shell fietsjack grijs heren 15% Korting Castelli Aria shell fietsjack grijs heren (4520058-030)

De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€130,-

€109,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Craft Core Endurance Hydro fietsjack geel heren 21% Korting Craft Core Endurance Hydro fietsjack geel heren (1910531-851999)

De Craft Core Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€78,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw zwart dames 10% Korting Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw zwart dames (4522544-085)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€200,-

€179,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos stone blue heren 15% Korting Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos stone blue heren (11.34.382.2A)

Ontdek de Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos. Een winddicht en waterbestendig shellvest dat bescherming biedt voor de kern tijdens koel, vochtig en winderig weer in het voorjaar en de herfst, of lange, frisse zomerafdalingen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€159,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket brilliant orange/silver reflex heren 26% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket brilliant orange/silver reflex heren (4522510-034)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€189,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Sportful Super lange mouw fietsjack lichtblauw heren 52% Korting Sportful Super lange mouw fietsjack lichtblauw heren (1120511-456)

De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€209,95

€99,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.