Castelli Tempesta race jacket grijs heren 15510-008  15510-008 Uitverkoop

Castelli Tempesta race jacket grijs heren 15510-008

15510-008 | Schrijf de eerste review! 22854 22854 8055688130497

Het Castelli Tempesta race jacket grijs heren is de meest geavanceerde en exclusive regenjas die er is (100% waterdicht).

Uitgebreid ontwikkeld door het Cannondale-Garmin Pro Cycling Team.

Het Tempesta race rain jacket is de verbeterde versie van de mega populaire Muur versie.

Hij is lichter, aerodynamischer en compacter zodat die makkelijk opgeborgen kan worden in je achterzak.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€329,95

149,95 €149,95

Je bespaart €180,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Tempesta race jacket grijs heren

De Castelli Tempesta Race Rain Jacket is de meest geavanceerde en exclusive regenjas die er is (100% waterdicht). Uitgebreid ontwikkeld door het Cannondale-Garmin Pro Cycling Team. Het Tempesta race rain jacket is de verbeterde versie van de mega populaire Muur versie. Hij is lichter, aerodynamischer en compacter zodat die makkelijk opgeborgen kan worden in je achterzak.

Om een sluitende pasvorm te optimaliseren hebben ze op de ellebogen, schouders, zijpanelen en de spray flap van een zeer stretchbare water- en winddichte stof gemaakt. Het resultaat is dat het regenjack beter aansluit op het lichaam en dus automatisch aerodynamischer! De Tempesta Race Rain Jacket is gemaakt van eVent. Het eVent materiaal is 30% meer ademend dan zijn dichtst bijzijnde concurrent en houd je droog in de natste omstandigheden. De YKK waterproof Vislon ritsen zorgen er ook voor dat het water buiten blijft.

Maar dat is niet alles. Zo heeft dit regenjack aan de achterzijde 2 opbergzakjes die zijn voorzien van 2 waterdichte ritsen. Hiermee krijg je toegang tot de opbergzakjes van je jack onder je regenjack. Zo hoef je niet meer tijdens het fietsen je regenjas omhoog te trekken om bij je spullen te komen. En zijn de uiteindes van je mouwen makkelijk en snel sluiten.

Dit regenjack is voorzien van zoveel innovatie dat Castelli een nieuwe category changer heeft ontworpen!

Eigenschappen:
- Exclusief ultra licht gewicht 70g eVent stof
- Super stretchy water en winddichte stukken op elleboog, schouders, zijstukken en achterpand (voor bewegingsvrijheid)
- Totale waterdichte constructie
- YKK waterproof vislon rits
- Quick-lock trekkoord polssluiting met magnetische sluiting
- Silicone elastische heup/buik band
- Reflectieve uitstraling voor 360 graden zichtbaarheid
- Volledig getapete naden voor 100% waterdichte constructie
- Klein opvouwbaar om op te bergen in het shirt
- Gewicht 194g (Large)
- Maten S-3XL
- Temperatuur bereik 6 - 20 graden

eVent:
Houd je droog in natte omstandigheden. Aan de buitenkant is het waterdicht terwijl het aan de binnenkant is voorzien van miljoenen kleine poriën. Dit zorgt ervoor dat zweet makkelijk getransporteerd kan worden van de huid naar buiten. eVent is 30% meer ademend dan zijn dichtst bijzijnde concurrent.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Regenjack
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Competizione fietsjack lange mouw green pepper heren 20% Korting Castelli Competizione fietsjack lange mouw green pepper heren (4525506-354)

Met de Castelli Competizione jacket blijf je warm en droog tijdens koude en natte ritten met deze innovatieve fietsjas. Het Polartec® AirCore™-materiaal combineert uitzonderlijke isolatie met ongeëvenaard ademend vermogen. Volledig winddicht en waterafstotend, zodat je beschermd blijft in alle omstandigheden. Perfecte pasvorm, reflecterende details en praktische zakken maken hem onmisbaar voor elke serieuze fietser. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€250,-

€199,95

  Je bespaart €50,05 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack light rich red heren 28% Korting Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack light rich red heren (4525556-645)

De Castelli Perfetto RoS 3 Jacket is dé ultieme fietsjas voor wisselende weersomstandigheden. Winddicht, waterafstotend en extreem ademend – perfect voor intensieve ritten in koel en nat weer. De innovatieve PFAS-vrije Polartec® AirCore™-stof zorgt voor een perfecte combinatie van bescherming en comfort. Lichtgewicht, stijlvol en met stretch voor een optimale pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€250,-

€179,95

  Je bespaart €70,05 (incl. BTW)

Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack zwart heren 13% Korting Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack zwart heren (4523503-085)

De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers. De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit. Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT. Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€229,95

€199,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren 34% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren (4522511-034)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€230,-

€149,95

  Je bespaart €80,05 (incl. BTW)

Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange waterdichte fietsjas heren 11% Korting Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange waterdichte fietsjas heren (10-05-009-002)

De Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€89,95

€79,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos deep green heren Castelli Espresso vest mouwloos deep green heren (4524509-309)

ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€125,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Tempesta race jacket grijs heren 15510-008

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.