10% Korting
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar.
Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt.
Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie.
Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€143,95Je bespaart €16,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Nano Flex 3G stof die voorzien is van een warm geborstelde fleece binnenkant met 20% elasthaan
- Nano Flex waterafstotende afwerking
- Inzetstukken van reflecterende stof onder de zakken en op de schouders
- 3 achterzakken
- YKK Vislon rits
- Voorzien van een logo in reliëf
- RoS staat voor “rain or shine”
- Temperatuurbereik: 12 - 17 C
- Gewicht: 340 gram (maat L)
Materiaal:
Hoofd materiaal: 85% polyester, 15% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack vibrant heren
(1911169-521000)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Gobik Selkie Avocado waterdichte fietsjas unisex
(10-05-006-011)
De Gobik Selkie waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.
(incl. BTW)
36% Korting
Assos Uma GT wind fietsjack zwart dames
(12.32.348.18)
De Assos Uma GT wind fietsjack zwart houdt je het hele jaar door comfortabel en beschermd, hoe winderig de omstandigheden ook zijn. Gemaakt met behulp van het super lichte Foil Ultra materiaal van Assos, dit maakt het jack volledig winddicht en waterafstotend. Op de zijpanelen is gebruik gemaakt van de Glossy stof die het jack van de nodige stretch voorzien en een uitstekend ademend vermogen garanderen. Door zijn dunnen en lichte ontwerp is het jack makkelijk op te bergen een in van de achterzakken van je fietsshirt. Het Mille GT wind jack zou een standaard onderdeel van iedereen zijn fietsuitrusting moeten worden.
€124,95
€79,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames
(4522543-883)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€159,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw blauw dames
(4525534-424)
Met de Castelli Entrata 2 W jacket blijf je warm en beschermd in koele tot koude omstandigheden. De winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug zorgen voor optimale temperatuurregulatie. De innovatieve Polartec® AirCore™ voorkant biedt toonaangevende bescherming tegen wind en kou. Perfect voor intensieve ritten waarbij comfort, ademend vermogen en bewegingsvrijheid essentieel zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
34% Korting
Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack lichtblauw dames
(4520554-324)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€164,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Tutto Nano RoS fietsshirt lange mouw belgian blue heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.