Castelli Unlimited Puffy lange mouw fietsjack groen heren  4521507-316 10% Korting

Castelli Unlimited Puffy lange mouw fietsjack groen heren

4521507-316 | Schrijf de eerste review! 70417 70417 8050949473313

Dit Castelli Unlimited Puffy fietsjack biedt erg veel isolatie en warmte als je die nodig hebt, maar je bergt het jack ook handig op in bijvoorbeeld je zadeltas of rugtas als je het niet nodig hebt.

De buitenlaag is gemaakt van een stof die erg licht is en toch de wind tegenhoudt. Aan de binnenkant is Polartec Alpha Direct de lichtste, meest compacte en meest doorlatende isolatie die op de markt is.

Het jack is zo warm als een synthetische stof maar ze heeft geen binnenlaag nodig die het ademende vermogen zou verminderen en alles iets zwaarder zou maken.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€269,95

242,95 €242,95

Je bespaart €27,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames

Eigenschappen:
- Maximale warmte met minimaal gewicht
- PrimaLoft isolatie en geweven binnenvoering
- Nylon ripstop buitenlaag om de wind buiten te houden
- Luchtgaten om vocht te laten ontsnappen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen op de rug voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 258 gram (maat S)
- Maten: S-XL
- Temperatuur bereik: 5-12 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 5*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 3*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames 37% Korting Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames (4518541-870)

Dit is de Castelli Dinamica het jack wat is gemaakt voor koud weer. Niet in extreme kou, maar eerder als je wilt kunnen trainen in de winter zonder je zwaar te voelen of te oververhitten. De Gore Windstopper X-Fast houdt de wind buiten, terwijl de fleece voering een goede isolatie biedt. Reflectiviteit aan de voor- en achterkant houden je optimaal zichtbaar. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€124,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Craft Lithe fietsvest wit heren 43% Korting Craft Lithe fietsvest wit heren (1906087-900999)

Zo licht als een veertje en toch sterk tegen de wind, zo presenteert het Craft Lithe fietsvest wit heren zich. Het vest is eenvoudig mee te nemen achter in je fietsshirt en ideaal als het weer opeens omslaat. Door de windafstotende voorkant wordt je lichaam voldoende en aangenaam beschermd. Tegelijkertijd wordt vocht dat zich op de rug heeft gevormd via het mesh-stof naar buiten afgevoerd. Via de ritssluiting aan de voorzijde is ventilatie mogelijk.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€79,95

€44,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsvest Genesi Blue heren 17% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsvest Genesi Blue heren (11.34.389.2Q)

De Assos Mille GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de MILLE GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€114,95

€94,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Espresso air jacket lange mouw vivid orange heren 20% Korting Castelli Espresso air jacket lange mouw vivid orange heren (4524502-863)

Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€159,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 fietsjack blauw heren 45% Korting Castelli Alpha RoS 2 fietsjack blauw heren (4520502-414)

De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€164,95

  Je bespaart €135,- (incl. BTW)

Castelli Emergency 2 regenjack zwart dames 10% Korting Castelli Emergency 2 regenjack zwart dames (4521550-085)

Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.  Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€170,-

€152,95

  Je bespaart €17,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Unlimited Puffy lange mouw fietsjack groen heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.