
Het Castelli Vela vest regenvest grijs heren is zeer licht en compact en zorgt voor bescherming tegen wind en regen.
De wind- en waterproof stof is gemaakt met Dyneema garen en is zowat overal tegen bestand.
Dynamee wordt namelijk verwerkt in touwen die gebruikt worden bij het bergbeklimmen maar ook in kogelvrije vesten.
Deze stof komt rechtstreekts van het zeilen, waar ultralicht gewicht en kracht samenkomt in een sport waar kosten er niet toe doen, alleen winnen is prioriteit.
Dit vest is opvouwbaar zodat er vrij weinig van overblijft en het dus gemakkelijk in je zak te stoppen is.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€149,-Je bespaart €20,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Vela vest regenvest grijs heren
Eigenschappen:
- Dyneema zeildoek aan de voorzijde is wind- en waterdicht
- DWR-afgewerkte geweven inzetstukken voor waterafstotend ademend vermogen
- YKK Vislon rits om makkelijk te openen en te sluiten
- Makkelijk en klein opvouwbaar
- Gewicht: 65g
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 14 - 22 graden
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 2*
- Lichtgewicht: 5*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€260,-
€233,95Je bespaart €26,05 (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe.
Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten.
Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend.
Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.
Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€66,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Onze iconische Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack is herzien, met een combinatie van nieuwe, gepatenteerde membraanbescherming en ademende thermische isolatie. Perfect afgestemd op wisselende koude, natte en winderige omstandigheden als onderdeel van een laagjessysteem.
€259,95
€199,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers.
De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit.
Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT.
Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas is water- en winddicht met uitstekende ventilatie. Craft heeft deze fietsjas ontworpen voor het rijden in natte omstandigheden in hoge intensiteit. Deze geavanceerde fietsjas is gemaakt van water- en winddicht, lichtgewicht materiaal en heeft gesealde naden voor uitgebreide bescherming tegen het weer. Het hoge stretchgehalte zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. De fietsjas is op te bergen zijn eigen achterzak - met rits - en is gemakkelijk op te bergen in de zak van een fietsshirt.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€209,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Vela vest regenvest grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.