Castelli heeft dit Castelli Velocissimo 2 jacket oranje/zwart herengemaakt voor gemiddeld-koude-condities met een gemiddelde inspanning of zeer hoge inspanning tijdens koude omstandigheden.
Gemaakt met een Gore Windstopper X-fast materiaal op de voorzijde en armen om je lichaam warm te houden.
Uitgevoerd met een Warmer materiaal op de achterzijde voor een uitstekende vochtregulatie om het lichaam droog te houden.
Zeer licht van gewicht, nauw aansluitende pasvorm zorgen voor een zeer comfortabel gevoel op de fiets.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Velocissimo 2 jacket oranje/zwart heren
Eigenschappen:
- Gore Windstopper X-Fast materiaal op de voorzijde is winddicht en waterbestendig
- Warmer fleece stof op de rug voor extra adembaarheid
- Silicone gripper in de taille zodat het jacket niet omhoog 'kruipt'
- Anatomische vorm voor perfecte fietshouding
- Volledige lengte YKK Vislon rits met nekbeschermer
- Flip-up thermoflex kraag
- Zijpanelen in Thermoflex voor extra vochtregulatie
- 3 externe achterzakken
- Achterreflecterende panelen houden u zichtbaar bij weinig licht
- Temperatuurbereik: 6-15 graden
- Gewicht 401g (maat L)
- Maten: S-3XL
Materiaal samenstelling:
- hoofd materiaal buitenzijde: 100% polyamide
- binnenzijde: 92% polyester, 8% elastane
- Achterzijde: 100% polyester
- Mouwen: 85% polyamide, 15% elastane
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack black serie heren
(11.30.410.18)
Ontdek de Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor de zwaarste, meest extreme winteromstandigheden. De vernieuwde constructie vermindert het volume en de nieuwe textielen verhogen de adembaarheid en elasticiteit, terwijl ze volledige bescherming tegen stormen behouden.
€389,95
€349,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
33% Korting
Castelli Gavia Lite fietsjack lange mouw zwart heren
(4523510-010)
De Castelli Gavia Lite fietsjack is een verbazingwekkend lichtgewicht GORE-TEX® shelljack voor de hele dag rijden in de regen.
Dit jack iets ruimer gesneden om over isolatielagen te passen zonder te wapperen in de wind, maar toch goed aan te voelen in de rijpositie.
De rug heeft een langere staart voor extra bescherming tegen spray van de fiets en een bedekte ventilatie over de schouders voor temperatuurregeling.
Dit is een serieuze uitrusting voor de natste, smerigste dagen op de motor, wanneer iemand anders binnen zou blijven.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€360,-
€239,95Je bespaart €120,05 (incl. BTW)
Castelli Espresso Air W Jacket Fietsjas lange mouw hibiscus dames
(4525532-081)
Met de Castelli Espresso Air W Jacket ervaar je ultiem comfort en bescherming tijdens je winterritten. De innovatieve Ristretto-technologie zorgt voor ongeëvenaard ademend vermogen en perfecte temperatuurregulatie. De met fleece gevoerde stretchstof biedt warmte, bewegingsvrijheid en een nauwsluitende pasvorm. Blijf droog, warm en zichtbaar – zelfs in de zwaarste winteromstandigheden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Castelli Perfetto air lange mouw fietsjack light black dames
(4524538-085)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
17% Korting
Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack light black/black reflex heren
(4522512-085)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€164,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
42% Korting
Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw zwart heren
(1120513-002)
De Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw is zeer praktisch. Doordat er stratisch gebruik gemaakt is van de Softshell stof biedt deze fietsjas uitstekende bescherming tegen alle weersomstandigheden. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€79,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Velocissimo 2 jacket oranje/zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.