Castelli heeft dit Castelli Velocissimo 2 jacket rood/wit heren gemaakt voor gemiddeld-koude-condities met een gemiddelde inspanning of zeer hoge inspanning tijdens koude omstandigheden.
Gemaakt met een Gore Windstopper X-fast materiaal op de voorzijde en armen om je lichaam warm te houden.
Uitgevoerd met een Warmer materiaal op de achterzijde voor een uitstekende vochtregulatie om het lichaam droog te houden.
Zeer licht van gewicht, nauw aansluitende pasvorm zorgen voor een zeer comfortabel gevoel op de fiets.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Velocissimo 2 jacket rood/wit heren
Eigenschappen:
- Gore Windstopper X-Fast materiaal op de voorzijde is winddicht en waterbestendig
- Warmer fleece stof op de rug voor extra adembaarheid
- Silicone gripper in de taille zodat het jacket niet omhoog 'kruipt'
- Anatomische vorm voor perfecte fietshouding
- Volledige lengte YKK Vislon rits met nekbeschermer
- Flip-up thermoflex kraag
- Zijpanelen in Thermoflex voor extra vochtregulatie
- 3 externe achterzakken
- Achterreflecterende panelen houden u zichtbaar bij weinig licht
- Temperatuurbereik: 6-15 graden
- Gewicht 401g (maat L)
- Maten: S-3XL
Materiaal samenstelling:
- hoofd materiaal buitenzijde: 100% polyamide
- binnenzijde: 92% polyester, 8% elastane
- Achterzijde: 100% polyester
- Mouwen: 85% polyamide, 15% elastane
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
37% Korting
Craft Essence Light Wind fietsvest wit heren
(1908814-900000)
De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.
€79,95
€49,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
14% Korting
Sportful Fiandre light no rain fietsjack korte mouw zwart heren
(1120022-002)
De Sportful Fiandre light no rain fietsjack is ontelbare keren getest in het voorjaar om steeds beter te worden tegen de wisselende omstandigheden die de lente met zich mee kan brengen. In deze nieuwste uitvoering behoudt de Fiandre Light zijn bescherming aan de voorkant en bestendigheid tegen lichte regen. Bij deze nieuwe versie zijn extra inzetstukken bij de pols toegevoegd voor meer comfort en stretch. De achterkant is langer voor meer bedekking en een aangenamere pasvorm. Ook is de constructie van de kraag verbeterd met meer aandacht voor de vorm. De NoRain-technologie laat zweet door zonder er dat regen in komt zodat je droog blijft langs de binnen- én de buitenkant.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Assos UMA GT C2 wind fietsjack Moon Sand dames
(12.32.392.1L)
Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
(incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames
(4522543-294)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
31% Korting
Assos UMA GT C2 wind fietsvest geel dames
(12.34.391.3f)
De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
€109,95
€74,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
8% Korting
Gobik Element Ink black fietsjas heren
(10-03-027-003)
De Gobik Element is een ultralichte fietsjas en overtreft al je verwachtingen op het gebied van comfort, bescherming en ademend vermogen. Dankzij de innovatieve Polartec® Power Shield™ Pro-membraan blijf je beschermd tegen wind en lichte regen, zonder dat de jas benauwd aanvoelt. De strategische mix van ademende en rekbare materialen biedt maximale bewegingsvrijheid en een perfecte pasvorm. Ideaal voor ritten in wisselende omstandigheden tijdens de lente en herfst.
€174,95
€159,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Velocissimo 2 jacket rood/wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.