
De Craft ADV Fleece Midlayer is een technisch geavanceerde tussenlaag gemaakt van zacht, geborsteld fleece dat uitstekende warmte en comfort biedt.
Het is een warm en functioneel kledingstuk dat je als laag kunt dragen en ontworpen is voor de meeste soorten buitenactiviteiten in koude omstandigheden.
Het heeft ook een duimgat aan de mouwuiteinden, een borstzak met ritssluiting en twee zijzakken met ritssluiting.
Perfect om als laagje te dragen.
€64,95
€52,95Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen
- Zachte, geborstelde fleecestof gemaakt van gerecycled polyester
- Duimgat aan de mouwuiteinden
- Borstzak met ritssluiting
- Zijzakken met ritssluiting
- Reflecterende details
- Normale pasvorm
Materiaal: Recycled PES
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Onze iconische Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack is herzien, met een combinatie van nieuwe, gepatenteerde membraanbescherming en ademende thermische isolatie. Perfect afgestemd op wisselende koude, natte en winderige omstandigheden als onderdeel van een laagjessysteem.
€259,95
€199,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Het Assos GTS spring/fall fietsjack is met meer veelzijdigheid en ademend vermogen. Het nieuwe gepatenteerde AIRBLOCK.888 membraan van Assos beschermt de borst, zijkanten en bovenrug tegen wind en opspattend water. Dit wordt op de midden/onderrug ondersteund door een ademend paneel om een droog microklimaat te behouden en het jack is afgewerkt met lichte isolatie op de waterafstotende mouwen en kraag.
€259,95
€224,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€189,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt.
€150,-
€134,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft ADV Fleece Midlayer zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.