Craft Advanced Endurance Hydro jacket zwart dames  1910559-999000 20% Korting

Craft Advanced Endurance Hydro jacket zwart dames

1910559-999000 | Schrijf de eerste review! 67551 67551 7318573506212

De Craft Advanced Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden.

Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer.

De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen.

Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

119,95 €119,95

Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Eigenschappen: 
- Wind- en waterdicht materiaal
- licht van gewicht
- Licht draagcomfort
- Verstelbare capuchon
- afgedekte ritsen
- Ventilatieopeningen onder de armen
- Elastische mouw zomen

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion S1 Cycling Jacket groen Unisex 10% Korting Fusion S1 Cycling Jacket groen Unisex (0215-GRN)

De Fusion S1 Cycling Jacket is een multifuntionele unisex fietsjas voor lichte training en woon-werkverkeer het hele jaar door. Het Jacket is windbestendig en waterafstotend. Het is gemaakt met elastische, ademende mesh-panelen aan de zijkanten en mouwen, die zorgen voor een ideale en comfortabele pasvorm in alle omstandigheden. De fietsjas heeft een robuuste rits met een winddichte achterkant. Het heeft twee handige en veilige achterzakken voor bijvoorbeeld een smartphone en sleutels.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€134,95

€120,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack grijs heren 10% Korting Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack grijs heren (4523502-294)

De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.

Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.

Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€299,95

€269,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack storm blue heren 23% Korting Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack storm blue heren (11.30.409.2S)

Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€229,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Assos UMA GT C2 wind fietsvest zwart dames 9% Korting Assos UMA GT C2 wind fietsvest zwart dames (12.34.391.18)

De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€99,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Gobik Eminent 2.0 Ultrablue fietsvest unisex Gobik Eminent 2.0 Ultrablue fietsvest unisex (10-04-029-003)

Het Gobik Eminent 2.0 Ultrablue fietsvest is ontworpen voor koude tot zeer koude ritten en dagen met sterke temperatuurwisselingen. Dit vest biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, dankzij een DWR-behandeling die water afstoot. De innovatieve Polartec® Alpha® binnenisolatie houdt je comfortabel warm en zorgt tegelijkertijd voor uitzonderlijke ademend vermogen, ideaal voor vroege ochtenden of koele bergafdalingen. In deze vernieuwde versie is de pasvorm verbeterd voor extra comfort en een perfecte aansluiting op het lichaam.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€164,95

 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren (4522511-085)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€159,95

  Je bespaart €70,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft Advanced Endurance Hydro jacket zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.