Craft Core Bike Subz fietsjack thyme dames  1911430-626000 16% Korting

Craft Core Bike Subz fietsjack thyme dames

1911430-626000 | Schrijf de eerste review! 93727 93727

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden.

Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

99,95 €99,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Wind- en waterdichte stof, WP 8.000/MVP 5.000
- Geborstelde binnenkant voor extra warmte en comfort
- Een grote achterzak met rits
- Reflecterende prints en details
- Silicone gripper op de rug houdt de jas op zijn plaats

Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Groen
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack grijs heren 10% Korting Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack grijs heren (4523504-294)

Het Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack geeft je net genoeg warmte om de kou weg te nemen en is een verbazingwekkend lichtgewicht kledingstuk. Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT. De FLY SL buitenstof heeft bovendien een waterafstotende afwerking om u droog te houden. De achterkant van het vest is gemaakt van rekbare jerseystof om het gewicht te verminderen en een nauwsluitende, comfortabele pasvorm te bieden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Explore Rain set zwart heren 23% Korting Craft Explore Rain set zwart heren (1910994-999000)

De Craft CORE Explore Rain Set bevat een veelzijdige regenjas en broek met mesh voering. De jas heeft waterafstotende stof met reflecterende details. Deze bevat twee zijzakken, verstelbaar trekkoord aan zoom en capuchon, en klittenband aan mouw- en pijpuiteinden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€99,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos UMA GT shell jacket S11 bronze ash dames Assos UMA GT shell jacket S11 bronze ash dames (12.32.419.3G)

Ontdek de Assos UMA GT shell jacket S11 Veelzijdig, Stormbestendig en Ademend. De Assos UMA GT Shell Jacket S11 is een hoogwaardige all-season regen- en windjack die optimale bescherming biedt tegen wisselende weersomstandigheden. Dankzij de winddichte, waterafstotende en ademende eigenschappen is deze jas perfect voor lange trainingsritten en endurance-tochten, ongeacht het seizoen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€210,-

 (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 fietsjack grijs heren 50% Korting Castelli Alpha RoS 2 fietsjack grijs heren (4520502-064)

De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€149,95

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited Puffy fietsjack lange mouw geel heren 10% Korting Castelli Unlimited Puffy fietsjack lange mouw geel heren (4521507-755)

Dit Castelli Unlimited Puffy fietsjack biedt erg veel isolatie en warmte als je die nodig hebt, maar je bergt het jack ook handig op in bijvoorbeeld je zadeltas of rugtas als je het niet nodig hebt. De buitenlaag is gemaakt van een stof die erg licht is en toch de wind tegenhoudt. Aan de binnenkant is Polartec Alpha Direct de lichtste, meest compacte en meest doorlatende isolatie die op de markt is. Het jack is zo warm als een synthetische stof maar ze heeft geen binnenlaag nodig die het ademende vermogen zou verminderen en alles iets zwaarder zou maken.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€269,95

€242,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack rich red/black reflex heren 23% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack rich red/black reflex heren (4522511-645)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€174,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft Core Bike Subz fietsjack thyme dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.