Craft Shield 2.0 fietsjacket flumino heren  1905446-851999 10% Korting

Craft Shield 2.0 fietsjacket flumino heren

1905446-851999 | Schrijf de eerste review! 34768 34768 7318572792500

Dit Craft Shield 2.0 fietsjacket flumino heren is gemaakt voor de mannen die het wielrennen serieus nemen en er altijd op uit willen, ook als het weer het niet toelaat, is het shield 2.0 Jacket onmisbaar voor jou.

Het jacket is de perfecte keuze om te trainen in koude en natte omstandigheden, het heeft namelijk een wind- en waterafstotende voor- en achterkant.

Aan de binnenkant van het jack is gemaakt van geborsteld stof dat je lekker warm en comfortabel houdt.

Het jacket heeft op de achterkant een aantal zakken waarvan één met rits.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€199,95

179,95 €179,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Craft Shield 2.0 fietsjacket flumino heren

Eigenschappen:
- Voorzien van geborstelde binnenzijde en getapete naden
- Verbeterde zichtbaarheid
- Biedt bescherming tegen ruwe weersomstandigheden
- Warm en winddicht fietsjack
- Waterafstotend

Materiaal:
Materiaal 1: voorkant/achterkant: 100% polyester, middel 100% polyurethaan,
Materiaal 2: 87% Polyester, 13% PU

Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames 37% Korting Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames (4518541-870)

Dit is de Castelli Dinamica het jack wat is gemaakt voor koud weer. Niet in extreme kou, maar eerder als je wilt kunnen trainen in de winter zonder je zwaar te voelen of te oververhitten. De Gore Windstopper X-Fast houdt de wind buiten, terwijl de fleece voering een goede isolatie biedt. Reflectiviteit aan de voor- en achterkant houden je optimaal zichtbaar. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€124,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Assos Mille GT shell jacket S11 zwart heren Assos Mille GT shell jacket S11 zwart heren (11.32.418.18)

Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€210,-

 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket lichtblauw heren 26% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket lichtblauw heren (4522510-473)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€189,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack zwart heren 42% Korting Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack zwart heren (4520503-851)

Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€149,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Craft Advanced Endurance Hydro jacket zwart dames 20% Korting Craft Advanced Endurance Hydro jacket zwart dames (1910559-999000)

De Craft Advanced Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€119,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack torpedo grey heren 23% Korting Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack torpedo grey heren (11.30.409.70)

Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€229,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft Shield 2.0 fietsjacket flumino heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.