Fusion S1 Cycling Jacket oranje Unisex  0215-ORA 10% Korting

Fusion S1 Cycling Jacket oranje Unisex

0215-ORA | Schrijf de eerste review! 94647 94647

De Fusion S1 Cycling Jacket is een multifuntionele unisex fietsjas voor lichte training en woon-werkverkeer het hele jaar door.

Het Jacket is windbestendig en waterafstotend. Het is gemaakt met elastische, ademende mesh-panelen aan de zijkanten en mouwen, die zorgen voor een ideale en comfortabele pasvorm in alle omstandigheden.

De fietsjas heeft een robuuste rits met een winddichte achterkant.

Het heeft twee handige en veilige achterzakken voor bijvoorbeeld een smartphone en sleutels.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€134,95

120,95 €120,95

Je bespaart €14,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Fusion S1 Cycling Jacket

Kenmerken:
- Unisex-product
- Winddicht en waterafstotend
- Zeer elastische, ademende zijpanelen
- Zachte en zweetafvoerende binnenkant van de kraag
- Robuuste YKK-rits met winddichte achterkant
- Twee praktische en beveiligde achterzakken
- 3M reflecterende tape op de onderarm en reflecterend logo op de schouder en onderrug
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Gemaakt door de meter in het Verenigd Koninkrijk
- Gaaspaneel geproduceerd in Italië
- Gemaakt in het eigen naaiatelier van Fusion in Litouwen.
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen.

Materiaal: 100% polyester. Waterafstotende DWR buitenkant. Mesh-inzetstukken: 77% polyamide, 23% elastaan

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Unisex
  • Seizoen Zomer - lente
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames 28% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames (4522543-294)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€229,95

€164,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack black serie dames 8% Korting Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack black serie dames (12.30.411.18)

Ontdek de Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange ritten en basiskilometers onder uitdagende winteromstandigheden. De geüpdate softshell-stoffen op de borst en mouwen combineren stormbestendige bescherming met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepel, laag-volume pasvorm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€274,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack thyme dames 16% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack thyme dames (1911430-626000)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack blauw heren 40% Korting Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack blauw heren (4522507-414)

Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag.  Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

€209,95

  Je bespaart €140,- (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsjacket zwart heren 10% Korting Craft Essence Light Wind fietsjacket zwart heren (1908813-999000)

Met de Craft Essence Light Wind fietsjacket kunt u zelfs bij slecht weer zonder zorgen de weg op. Dit functionele ruimtewonder is uitgerust met elastische inzetstukken voor meer bewegingsvrijheid en elastische mouw- en taillebandmanchetten die het windjack ten alle tijden op zijn plaats houdt. Ventilatieopeningen in de zweetzones zorgen voor voldoende ventilatie, zelfs onder zware belasting. De reflecterende details laten je goed opvallen bij slecht weer.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 fietsjack lange mouw zwart dames 33% Korting Castelli Alpha RoS 2 fietsjack lange mouw zwart dames (4520553-085)

De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is het perfecte jack voor in de winter. het jack heeft een dubbellaagse constructie waarmee je een buitenste windbeschermingslaag kunt openen en tegelijkertijd de isolatielaag gesloten houdt, zodat de luchtstroom binnenin het fietsjack het vocht kan afvoeren en tegelijkertijd direct contact met de huid wordt vermeden. Bij een lange klim open je de buitenste laag volledig om vocht te laten ontsnappen, en als je de afdaling begint sluit je de buitenste laag en ben je volledig droog van binnen. Het werkt zo goed dat het soms als magisch aanvoelt. Nieuw bj deze versie is de warmere 3D-isolatielaag die zorgt voor een betere warmte, vochtregulatie en pasvorm. Let Op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€199,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Fusion S1 Cycling Jacket oranje Unisex

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.