8% Korting
Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen.
Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid.
De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert.
Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
€94,95
€86,95Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 10-18 °C
- Gewicht: 90 gram
- Pasvorm: Perfect fit
Materiaal:
- No1: 85% NY, 15% EA; No2: 70% PA, 30% EA; No3: 80% PA, 20% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Craft Essence Light Wind mouwloos fietsvest geel dames
(1908793-851000)
De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.
Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur.
De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak.
De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort.
De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
17% Korting
Castelli Perfetto air lange mouw fietsjack deep bordeaux/dark gray dames
(4524538-625)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€189,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw zwart dames
(4525534-085)
Met de Castelli Entrata 2 W jacket blijf je warm en beschermd in koele tot koude omstandigheden. De winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug zorgen voor optimale temperatuurregulatie. De innovatieve Polartec® AirCore™ voorkant biedt toonaangevende bescherming tegen wind en kou. Perfect voor intensieve ritten waarbij comfort, ademend vermogen en bewegingsvrijheid essentieel zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€179,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
10% Korting
Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack zwart heren
(11.30.373.18)
Het Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack is een lichtgewicht isolatie en waterafstotende fietsjack waarmee u de totale comfort op de fiets behoudt. In de löwenkralle heeft Assos de oplossing ontworpen die ervoor zorgt dat u nooit zonder zit. De hoofdstof, het nieuwe PAVE rip-stop geweven textiel, biedt een comfortabele, veelzijdige barrière tegen slijtage, wind en water. Wanneer het fietsjack niet nodig is, kan de löwenkralle worden opgeborgen in zijn eigen waterafstotende zak en aan de bar worden bevestigd, klaar om te worden ingezet wanneer de omstandigheden dat vereisen.
€344,95
€309,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack lichtblauw dames
(4520554-324)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€164,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack zwart dames
(4523544-085)
De Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Gobik Vector 2.0 Athena fietsvest heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.