Uitverkoop
Dit Sportful Alpe 2 Softshell Jacket zwart-wit heren 01399-002 is zeer comfortabel en ideaal om in koude omstandigheden te gebruiken.
90% van dit jack is gemaakt van Sportful softshell materiaal voor totale wind- en waterbescherming.
Met een NoRain-winterlycra-insert aan de achterkant voor een goed ademend vermogen.
Aan de voorzijde zit een volledige ritssluiting en op de achterzijde zitten 3 steekzakken.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€111,95Je bespaart €28,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Alpe 2 Softshell Jacket zwart-wit heren 01399-002
Dit Sportful Alpe 2 Softshell Jacket is zeer comfortabel en ideaal om in koude omstandigheden te gebruiken en is een echte 'all-rounder'. Negentig procent van dit jack is gemaakt van Sportful softshell materiaal voor totale wind- en waterbescherming. Met een NoRain-winterlycra-insert aan de achterkant voor een goed ademend vermogen. Aan de voorzijde zit een volledige ritssluiting en op de achterzijde zitten 3 steekzakken.
Eigenschappen:
- Fleece gevoerde Softshell voor bescherming tegen de wind
- Achterkant van NoRain thermisch materiaal
- Lie-flat polssluiting van Thermodrytex +
- 3 achterzakken
- Thermodrytex+ stretch inzet in het middelste zakje
- Reflecterende delen op achterzakken
- YKK ritssluiting
- Temperatuur: 5-15 graden
Materiaal:
- MAIN FABRIC 100%POLYESTER
- BACK, REAR SLEEVE INSERTS 84%POLYAMIDE 16%ELASTANE
- REAR BOTTOM 78%POLYAMIDE 22%ELASTANE
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
39% Korting
Assos Dyora RS regenjas paars dames
(12.32.372.4B)
De Assos Dyora RS regenjas is een draagbaar, super licht en waterdicht regenvest dat naadloos aansluit op uw andere lagen. Dit vest is ontworpen om het hele jaar te gebruiken tijdens uw trainingen en wedstrijden.
€329,95
€199,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
37% Korting
Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames
(4518541-870)
Dit is de Castelli Dinamica het jack wat is gemaakt voor koud weer. Niet in extreme kou, maar eerder als je wilt kunnen trainen in de winter zonder je zwaar te voelen of te oververhitten. De Gore Windstopper X-Fast houdt de wind buiten, terwijl de fleece voering een goede isolatie biedt. Reflectiviteit aan de voor- en achterkant houden je optimaal zichtbaar. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€124,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
24% Korting
Sportful Hot pack Easylight fietsjack lange mouw wit heren
(1102026-101)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€74,95
€56,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
10% Korting
Gobik Selkie Lunar waterdichte fietsjas unisex
(10-05-006-010)
De Gobik Selkie waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
12% Korting
Castelli Espresso vest mouwloos rich red heren
(4524509-645)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
€120,-
€104,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
20% Korting
Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack torpedo grey heren
(11.30.409.70)
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
€299,95
€239,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Alpe 2 Softshell Jacket zwart-wit heren 01399-002
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.