
Het Sportful Fiandre extreme lange mouw jacket zwart heren is de tweede generatie van het meeste extreme jacket, getest bij World Tour races in de slechtste omstandigheden.
Het jacket geeft een geweldige combinatie van isolatie en bescherming tegen regen, zonder dat dit ten koste gaat van het comfort.
De stretch constructie zorgt voor een aangepaste pasvorm, welke zowel comfortabel als snel op de fiets is.
Hoog ademend NeoShell stof stof biedt een uitstekende bescherming tegen het weer, terwijl hitte en zweet kan ontsnappen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Fiandre extreme lange mouw jacket zwart heren
Eigenschappen:
- Polartec NeoShell is wind- en waterbestendig, ademend en elastisch
- Kan gedragen worden met een ondershirt
- Waterdichte naden
- Waterdichte YKK Vislon rits
- Reflecterende details op de rug
- Drie externe achterzakken
- Gewicht: 317 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 0-15 graden
- Isolatie: 3*
- Water bescherming: 5*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€159,95
€89,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Craft Core Ideal 2.0 jack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. De fietsjack heeft een geborstelde binnenkant voor extra comfort. De jas heeft een grote achterzak met ritssluiting en reflecterende prints en details voor een optimale zichtbaarheid. De siliconen elastische grijper aan de achterkant houdt de jas op zijn plaats.
€119,95
€89,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€359,95
€209,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€159,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe.
Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten.
Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend.
Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.
Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€66,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€60,-
€53,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Fiandre extreme lange mouw jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.