Het Sportful Fiandre light wind lange mouw jacket geel heren beschermt goed bij nat weer en heeft bovendien een goed ademend vermogen.
De voorkant van het jacket is volledig beschermt door Windstopper materiaal, gecombineerd met een volledig ademende achterkant van NoRain Thermal.
De mouwstukken laten overmatige hitte en vochtigheid ontsnappen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Fiandre light wind lange mouw jacket geel heren
Eigenschappen:
- Gore Windstopper materiaal tegen wind en spatten
- NoRain achterkant voor hoog ademende isolatie
- YKK Vislon rits met wind flap
- Drie achterzakken
- Geritste veiligheidszak
- Hoge kraag
- Reflecterende elementen
- Gewicht: 322 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 5-20 graden
- Isolatie: 3*
- Water bescherming: 2*
- Wind bescherming: 4*
- Ademend vermogen: 5*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
30% Korting
Castelli Entrata 2 fietsjack red/black heren
(4525507-023)
De Castelli Entrata 2 is een middenzware jas ideaal voor koele tot koude omstandigheden en biedt volledige bescherming aan de voorkant. Dankzij de winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug blijft je lichaam perfect in balans. Met drie achterzakken en reflecterende details combineert de jas functionaliteit met veiligheid. Het gebruik van premium materialen zoals Polartec® AirCore™ en YKK® Vislon® ritssluiting garandeert comfort en duurzaamheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€139,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Unlimited rain jacket light black heren
(4524565-085)
De Castelli Unlimited rain jacket is perfect om je zowel op als naast de fiets te beschermen tegen de regen. De Unlimited Regenjas biedt volledige waterbescherming en heeft een pasvorm die geschikt is voor zowel een rit op de fiets als een bezoek aan het café. Deze veelzijdige jas is ontworpen met een PFAS-vrije PU-membraan om je te beschermen tegen de elementen, terwijl getapete naden ervoor zorgen dat er geen water binnen sijpelt. De klassieke trenchcoat-ventilatie op de rug helpt de temperatuur te reguleren, en de verlengde rugpand beschermt je tegen opspattend water van de weg.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
40% Korting
Castelli Perfetto RoS lange mouw fietsjack rood heren
(4519500-622)
De Castelli Perfetto RoS fietsjack blinkt in veel omstandigheden uit, dankzij de geweldige pasvorm, volledige wind bescherming, de flexibiliteit van de stof en het beste ademend vermogen in zijn klasse. De nadruk van de jas ligt bij het comfort tijdens droog weer, maar mocht je nou toch in een regenbui terecht komen, is deze jas alsnog uiterst geschikt. De kenmerken van de Perfetto zijn een uitstekende pasvorm, gemakkelijk schuifbare rits, lange flap tegen opspattend water van een nat wegdek, een reflecterend rug paneel met een bescheiden ontwerp. Deze jas hoort eigenlijk bij de uitrusting van elke wielrenner. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€119,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames
(4522543-883)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
41% Korting
Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren
(1119500-002)
Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes. Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend. Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik. Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€139,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Assos UMA GTV spring/fall S11 vest zwart dames
(12.34.424.18)
Het Assos UMA GTV Vest S11 biedt betrouwbare bescherming en ademend vermogen voor wisselvallige omstandigheden. Dankzij het vernieuwde softshell-materiaal blijf je warm, droog en comfortabel, zonder bewegingsbeperking. De combinatie van wind- en waterdichte bescherming met ademende panelen voorkomt oververhitting. Perfect voor drie seizoenen en ideaal om te combineren met andere lagen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Fiandre light wind lange mouw jacket geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.