Sportful Fiandre pro lange mouw jacket blauw heren  1119500-433-VRR 23% Korting

Sportful Fiandre pro lange mouw jacket blauw heren

1119500-433-VRR | Schrijf de eerste review! 63959 63959 8055688950033

Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes.

Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend.

Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik.

Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€229,95

174,95 €174,95

Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Polartec NeoShell voor maximale warmte.
- Windproof.
- Waterproof.
- Volledige YKK Vislon waterproof rits.
- Goed ademend.
- Reflectieve elementen voor zichtbaarheid bij weersomstandigheden met minder licht.
- 3 Externe zakjes aan de achterzijde.
- Gewicht: 258gr.
- Temperatuur bereik: 5+ graden
- Isolatie: 4*
- Water bescherming: 4*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 4*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Sportful
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Sportful Winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Competizione fietsjack lange mouw rood heren 20% Korting Castelli Competizione fietsjack lange mouw rood heren (4525506-023)

Met de Castelli Competizione jacket blijf je warm en droog tijdens koude en natte ritten met deze innovatieve fietsjas. Het Polartec® AirCore™-materiaal combineert uitzonderlijke isolatie met ongeëvenaard ademend vermogen. Volledig winddicht en waterafstotend, zodat je beschermd blijft in alle omstandigheden. Perfecte pasvorm, reflecterende details en praktische zakken maken hem onmisbaar voor elke serieuze fietser. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€250,-

€199,95

  Je bespaart €50,05 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack pool blue dames Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack pool blue dames (4525557-457)

De Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket is de ultieme alles-in-één fietsjas voor dames. Winddicht, waterafstotend én extreem ademend dankzij de innovatieve Polartec® AirCore™-technologie. De perfecte balans tussen bescherming, comfort en pasvorm, ongeacht de omstandigheden. Of het nu koud, nat of winderig is – deze jas presteert altijd, net als jij.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€250,-

 (incl. BTW)

Castelli Squall shell fietsjack light black/silver gray dames 16% Korting Castelli Squall shell fietsjack light black/silver gray dames (4524539-085)

De Castelli Squall shell fietsjack is ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en compact genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een plotselinge bui of om de kou te verdrijven tijdens je afdaling van de bergen. Supercompacte en lichtgewicht stretch regenjas, perfect om bij elke rit mee te nemen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€120,-

€99,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Assos Equipe R HABU winter fietsjack S11 black serie heren 15% Korting Assos Equipe R HABU winter fietsjack S11 black serie heren (11.30.414.18)

Ontdek de Assos Equipe R HABU winter fietsjack S11. Een aerodynamische racingFit-jas voor intensieve ritten in uitdagende winteromstandigheden. Vernieuwde stormbestendige textielen zorgen voor verbeterde ademend vermogen, vochtafvoer, en omsluiten het lichaam in een nauwsluitende pasvorm als een tweede huid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€379,95

€319,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Assos Equipe RS regen targa fietsjack oranje heren 34% Korting Assos Equipe RS regen targa fietsjack oranje heren (13.32.363.3A)

De Assos Equipe RS regen targa fietsjack is verder ontwikkeld tot een super lichte, draagbare, waterdichte regenjas met minder naden voor een betere bescherming het hele jaar door. De Targa is de 3e editie van de Equipe RS regenjas, voorzien van een stevig membraam in het midden van het 3L schloss tex materiaal. Het membraam verhoogt niet alleen de duurzaamheid van deze ultra dunne soft shell, maar is ook nog waterdichter en exclusief voor Assos. Ook zijn de sleuven van de achterzakken verwijderd omdat de inhoud gemakkelijk te bereiken is door de dubbele schuifrits die van onderaf te openen is. Doordat de reflecterende strook op de rug zonder stiksels is, zorgt dit ervoor dat hier geen water naar binnen kan dringen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€359,95

€234,95

  Je bespaart €125,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren 34% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren (4522511-458)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€229,95

€149,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Fiandre pro lange mouw jacket blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.