Uitverkoop
Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes.
Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend.
Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik.
Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€139,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Polartec NeoShell voor maximale warmte.
- Windproof.
- Waterproof.
- Volledige YKK Vislon waterproof rits.
- Goed ademend.
- Reflectieve elementen voor zichtbaarheid bij weersomstandigheden met minder licht.
- 3 Externe zakjes aan de achterzijde.
- Gewicht: 258gr.
- Temperatuur bereik: 5+ graden
- Isolatie: 4*
- Water bescherming: 4*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
30% Korting
Castelli Entrata 2 fietsjack light black/dark grey heren
(4525507-085)
De Castelli Entrata 2 is een middenzware jas ideaal voor koele tot koude omstandigheden en biedt volledige bescherming aan de voorkant. Dankzij de winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug blijft je lichaam perfect in balans. Met drie achterzakken en reflecterende details combineert de jas functionaliteit met veiligheid. Het gebruik van premium materialen zoals Polartec® AirCore™ en YKK® Vislon® ritssluiting garandeert comfort en duurzaamheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€139,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
14% Korting
Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack paars dames
(1914545-388000)
Het Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack is de ultieme keuze voor fietsers die ook bij nat en winderig weer topprestaties willen leveren. Dit hoogwaardige jack combineert waterdichte bescherming met uitstekende ademende eigenschappen, zodat je droog en comfortabel blijft tijdens intensieve ritten. De Hydro-technologie biedt een effectieve barrière tegen regen en wind, terwijl het lichte, elastische materiaal optimale bewegingsvrijheid garandeert. Strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen ervoor dat overtollige warmte snel wordt afgevoerd, zelfs tijdens zware beklimmingen of lange tochten.
€129,95
€110,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
13% Korting
Gobik Armour 2.0 thermische fietsjas ultrablue unisex
(10-03-036-003)
De Gobik Armour 2.0 Ultrablue thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.
€264,95
€229,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack roze dames
(4522543-654)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack 2 zwart dames
(1915182-999000)
Het Craft Core Bike Subz Fietsjack 2 is een warm en functioneel fietsjack, speciaal ontworpen voor ritten in koude en winderige omstandigheden. Het jack combineert winddicht en waterafstotend materiaal aan de voorkant met geborstelde, warme stof aan de binnenkant. Hierdoor blijf je goed beschermd tegen de elementen, terwijl overtollige warmte en vocht efficiënt worden afgevoerd.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Bike Subz fietsjack amber heren
(1911188-549000)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.