Het Sportful Fiandre ultimate WS lange mouw jacket zwart heren is gemaakt van het nieuwste Gore Windstopper materiaal.
Bovendien is gebruik gemaakt van gepatenteerd NoRain stof en strategische naad afdichting.
De perfecte combinatie van een hoog ademend jacket voor zonnige winter dagen, welke bovendien serieuze bescherming zal bieden wanneer het weer natter is.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Fiandre ultimate WS lange mouw jacket zwart heren
Eigenschappen:
- Gore Windstopper materiaal voor bescherming tegen wind en water
- Hoog ademend vermogen
- YKK Vislon waterdichte rits
- Drie achterzakken
- Drainage gaten in zakken
- Reflecterende details
- Gewicht: 275 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 0-20 graden
- Isolatie: 3*
- Water bescherming: 4*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
21% Korting
Assos Mille GT wind vest C2 bronze ash heren
(11.34.389.3G)
Ontdek de Assos Mille GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. Optimale bescherming zonder bulk. De Assos MILLE GT Wind Vest C2 is een ultralicht en compact opvouwbaar windvest, ontworpen voor fietsers die bescherming willen tegen wind en lichte neerslag zonder extra gewicht of volume. De vernieuwde pasvorm zorgt voor minder geritsel, verhoogde ademendheid en een nog lichtere constructie.
€114,95
€89,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
40% Korting
Castelli Alpha RoS 2 W light fietsjack zwart dames
(4520554-085)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€149,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames
(4522543-294)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
50% Korting
Sportful Super fietsjas lange mouw wit heren
(1120511-057)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Assos zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€99,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Core Ride Subz fietsjack zwart heren
(1911171-999000)
De Craft Core Ride Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met verlengde mouwen en verlengd rugpand voor extra bescherming tegen het weer. Het jack is gemaakt van een wind- en waterdichte stof en heeft een verstelbare capuchon en twee ritszakken aan de voorkant. Een perfecte keuze voor woon-werkverkeer op de fiets in de herfst en winter.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
14% Korting
Sportful Fiandre light no rain fietsjack korte mouw zwart heren
(1120022-002)
De Sportful Fiandre light no rain fietsjack is ontelbare keren getest in het voorjaar om steeds beter te worden tegen de wisselende omstandigheden die de lente met zich mee kan brengen. In deze nieuwste uitvoering behoudt de Fiandre Light zijn bescherming aan de voorkant en bestendigheid tegen lichte regen. Bij deze nieuwe versie zijn extra inzetstukken bij de pols toegevoegd voor meer comfort en stretch. De achterkant is langer voor meer bedekking en een aangenamere pasvorm. Ook is de constructie van de kraag verbeterd met meer aandacht voor de vorm. De NoRain-technologie laat zweet door zonder er dat regen in komt zodat je droog blijft langs de binnen- én de buitenkant.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Fiandre ultimate WS lange mouw jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.