
Dit nieuwe fiets vest, de Sportful Hot pack 5 vest wit/zwart heren is een van de meest geroemde producten uit hun collectie.
Dit vest heeft een zeer mooi ontwerp en is zeer compact op te bergen, ter grootte van een tennisbal.
Dit zeer lichtgewicht vest is zeer waterafstotend en windproof door de Schoeller NanoSphere met DWR (durable warer repellent) stof.
Niet alleen het materiaal is ademend maar ook de extra ventilatieopening op de rug zorgt voor het snel afvoeren van transpiratievocht.
Handig opbergzakje, stuff zakje en reflectie maken dit vest af.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€74,95
€40,-Je bespaart €34,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Hot pack 5 vest wit/zwart heren
Eigenschappen:
- Schoeller NanoSphere winddicht en waterafstotend
- Reflectie voor extra zichtbaarheid in donkere omstandiheden
- Zakje aan de achterkant met intern stuffzakje
- Lange achterkant tegen opspattend water
- Hoge kraag voor extra bescherming
- Voorzijde zo min mogelijk naden om water inspijpeling tegen te gaan
- Volledig winddicht
- Ventilatie op de rug
- Gewicht: 70 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: >10 graden
- Isolatie: 1*
- Water bescherming: 3*
- Wind bescherming: 4*
- Ademend vermogen: 3*
Materiaalsamenstelling: 100% Polyamid.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas is ideaal voor koude temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze jas is perfect voor regelmatige ritten in koude klimaten en biedt de flexibiliteit om extra lagen toe te voegen voor nog meer warmte. Als absolute favoriet voor de winter combineert hij uitstekend thermisch comfort met een gestroomlijnde pasvorm. De voorkant is voorzien van de eVent® DVStretch™-membraan, die zorgt voor elasticiteit, windbescherming, waterbestendigheid en ademend vermogen. Het ademende, warme rugpaneel houdt de kou buiten en voert zweet effectief af bij intensieve inspanning.
(incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€174,95Je bespaart €55,05 (incl. BTW)
De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€179,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch fietsjack houdt de wind tegen tijdens fietstochten bij fris weer of lange afdalingen; de inzetstukken in stretchstof zorgen ervoor dat de jas nauw aansluit op je lichaam en dat de stof niet gaat wapperen. De inzetstroken zijn voorzien op de zijkanten en de mouwen zijn gemaakt van een bijzonder rekbare maar toch strakke stof, zodat we het jack een moderne, close-to-body pasvorm konden geven met het oog op aerodynamisch voordeel op elk terrein. We hebben het erg compact gehouden zodat het kan worden weggestopt in een miniem hoekje van een shirtzak. De inzetstukken in stretchstof kregen een speciale waterafstotende behandeling, wat helpt als er lichte mist is, maar dit jack is niet bedoeld als een echte regenjas. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€62,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Sportful Reflex fietsjack is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Hot pack 5 vest wit/zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.