
Het Sportful Hot pack 6 mouwloos vest wit heren is de nieuwste generatie van een de meest geroemde producten uit de Sportful collectie.
Een zeer veelzijdig vest met een geweldige pasvorm en solide bescherming.
Verbeterde elastische constructie biedt duurzame bescherming tegen wind en lichte regen en is zeer compact op te bergen.
De compacte maat zorgt ervoor dat het vest gemakkelijk op te bergen is in je zak, zodat je voorbereid bent op veranderingen in het weer.
Niet alleen het materiaal is ademend, maar ook de ventilatieopening op de rug zorgen voor het snel afvoeren van transpiratievocht.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Hot pack 6 mouwloos vest wit heren
Eigenschappen:
- Reflecterende accenten
- Intern zakje voor spullen
- Hoge kraag voor extra bescherming
- Voorzijde zo min mogelijk naden om water inspijpeling tegen te gaan
- Ventilatie op de rug
- Licht stretch waterafstotend en windproof materiaal
- Gewicht: 67 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: >10 graden
- Isolatie: 1*
- Water bescherming: 3*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€189,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Fusion S3 Cycling Jacket is een winddichte, isolerende en comfortabele fietsjas voor trainingen tijdens koude en natte omstandigheden in de lente, herfst en vooral in de winter. De jas is een unisex model dus geschikt voor zowel dames als heren. De fietsjas is ontworpen met een speciale 3-laagse membraan die waterafstotend, beschermend en zeer ademend is. Tegelijkertijd biedt de jas goede isolatie met een zachte fleece-binnenzijde. Het unieke aan deze jas is dat u dankzij het hoogelastische materiaal optimale bewegingsvrijheid en pasvorm krijgt, ongeacht uw lichaamstype. De extra lengte aan de achterkant, die onderaan is afgewerkt met een elastische siliconen grip, beschermt tegen water van het achterwiel bij het rijden zonder spatborden. De jas heeft een sterke ritssluiting met winddichte achterzijde en functionele zakken boven de onderrug.
(incl. BTW)
Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack.
Het jack heeft een geweldige pasvorm.
Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.
€210,-
€179,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Met de Craft Essence Light Wind fietsjacket kunt u zelfs bij slecht weer zonder zorgen de weg op. Dit functionele ruimtewonder is uitgerust met elastische inzetstukken voor meer bewegingsvrijheid en elastische mouw- en taillebandmanchetten die het windjack ten alle tijden op zijn plaats houdt. Ventilatieopeningen in de zweetzones zorgen voor voldoende ventilatie, zelfs onder zware belasting. De reflecterende details laten je goed opvallen bij slecht weer.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Hot pack 6 mouwloos vest wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.