
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen.
Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€74,95
€56,95Je bespaart €18,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichtgewicht waterafstotende en winddichte stof
- Camlock-ritssluiting
- Achterzak om spullen op te bergen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak. Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€170,-
€152,95Je bespaart €17,05 (incl. BTW)
De Gobik Pluvia fietsjas lange mouw is een ultralichte regenjas is speciaal ontwikkeld voor wielrenners die voorbereid willen zijn op plotselinge weersveranderingen. Ideaal voor in de bergen of tijdens lange ritten in de lente en herfst. De jas biedt betrouwbare bescherming tegen wind en lichte regen, zonder in te leveren op comfort of bewegingsvrijheid. Perfect voor wisselvallige dagen in de bergen of tijdens frisse lente- en herfstritten. Blijf comfortabel doortrappen bij wind en korte regenbuien.
(incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack is een onmisbaar item voor elke fietser. Dit jack combineert 100% winddichtheid met waterafstotende eigenschappen dankzij de GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® technologie, zonder in te leveren op ademend vermogen. Het veelzijdige ontwerp maakt het perfect voor ritten in uiteenlopende weersomstandigheden.
€230,-
€206,95Je bespaart €23,05 (incl. BTW)
Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen.
Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties.
Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.
Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€170,-
€152,95Je bespaart €17,05 (incl. BTW)
De Castelli Squall shell fietsjack is ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en compact genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een plotselinge bui of om de kou te verdrijven tijdens je afdaling van de bergen. Supercompacte en lichtgewicht stretch regenjas, perfect om bij elke rit mee te nemen.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Hot pack Easylight fietsjack lange mouw zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.