
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast.
Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft.
De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger.
Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking.
De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets.
Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Kan worden opgevouwen in de ingebouwde opbergzak
- Reflecterende details
- Rubberachtige compositie en gladder oppervlak
- Stof met verschillende lagen en lichtgewicht membraan
- Verbeterde inzetstukken in de zij
- Volledige ritssluiting
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak. Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€170,-
€144,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
De Castelli Squall shell fietsjack is ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en compact genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een plotselinge bui of om de kou te verdrijven tijdens je afdaling van de bergen. Supercompacte en lichtgewicht stretch regenjas, perfect om bij elke rit mee te nemen.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€159,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Het jack is gemaakt van wind- en waterdichte stof en is voorzien van getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerend mesh bij de oksels, geruwde fleece stof bij de binnenkraag en elastische boorden die regen en wind buiten houden.
€99,95
€59,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.