Dit Sportful R&D light lange mouw fietsjack zwart/grijs heren is ontworpen voor koele weersomstandigheden of zeer hoge intensiteits ritten.
Dit jacket is bijna hetzelfde als de R&D zero, maar is gemaakt voor mildere temperaturen met een betere beademening.
Het is nog steeds een serieus winter jacket, maar is gemaakt voor mildere omstandigheden.
Strategisch geplaatste wind bescherming en warmte gecombineerd met uitstekende ademende inzetstukken.
Deze eigenschappen zorgen ervoor dat je lichaam droog blijft en overhitting voorkomen wordt.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful R&D light lange mouw fietsjack zwart/grijs heren
Eigenschappen:
- WindWick LT buiten materiaal is erg elastisch, super wind beschermend, water afstotend en zeer ademend
- Polartec Alpha 60g warmte panelen op voorzijde, schouders en voorzijde armen voor ademende warmte
- DualFit materiaal op armen en rug voor extra beademing
- Reflecterende details
- 1 verborgen rits zak op de zijkant
- 3 zakken op achterzijde
- Gewicht: 420 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 5-15 graden
- Isolatie: 4*
- Water bescherming: 3*
- Wind bescherming: 4*
- Ademend vermogen: 4*
Materiaalsamenstelling:
- MAIN FABRIC 44%POLYAMIDE 37%POLYESTER 19%ELASTANE
- LINING, PADDING 100%POLYESTER
- FRONT, HIPS, YOKE, TOP SLEEVES, OUTER COLLAR 92%POLYAMIDE 8%ELASTANE
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 fietsvest mouwloos zwart dames
(4522546-085)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt.
€150,-
€134,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
7% Korting
Gobik Armour 2.0 thermische fietsjas ultrablue unisex
(10-03-036-003)
De Gobik Armour 2.0 Ultrablue thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.
€264,95
€244,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw zwart dames
(4525534-085)
Met de Castelli Entrata 2 W jacket blijf je warm en beschermd in koele tot koude omstandigheden. De winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug zorgen voor optimale temperatuurregulatie. De innovatieve Polartec® AirCore™ voorkant biedt toonaangevende bescherming tegen wind en kou. Perfect voor intensieve ritten waarbij comfort, ademend vermogen en bewegingsvrijheid essentieel zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack alchemy purple dames
(12.30.411.7E)
Ontdek de Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange ritten en basiskilometers onder uitdagende winteromstandigheden. De geüpdate softshell-stoffen op de borst en mouwen combineren stormbestendige bescherming met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepel, laag-volume pasvorm.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Aria shell fietsjack lange mouw dark grey dames
(4520089-030)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
26% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren
(4522511-034)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€169,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful R&D light lange mouw fietsjack zwart/grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.