Het Sportful R&D strato lange mouw jacket rood/zwart heren biedt bescherming bij koele tot koude omstandigheden.
Het jacket beschermt tegen de wind op plekken waar dit het meest nodig is.
Bovendien beschikt het jacket over een uitstekend ademend vermogen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful R&D strato lange mouw jacket rood/zwart heren
Eigenschappen:
- TDxp onderlaag met geborstelde binnenkant
- Buitenlaag met WindWick LT op de borst en schouders voor wind bescherming
- Twee verborgen ritsen aan de voorkant voor extra ventilatie
- Drie achterzakken
- Volledige YKK Vislon rits aan de voorkant
- Reflecterende elementen
- Gewicht: 323 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 8-18 graden
- Isolatie: 3*
- Water bescherming: 2*
- Wind bescherming: 2*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
31% Korting
Assos Mille GT wind jacket C2 bronze ash heren
(11.32.390.3G)
Ontdek de Assos MILLE GT Wind Jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar, Perfect voor Elke Rit. De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is een compacte, veelzijdige windjack die het hele jaar door bescherming biedt. Met een verbeterde, geruisloze pasvorm en ultralicht ontwerp is deze jas de ideale laag voor wisselende omstandigheden.
€144,95
€99,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
15% Korting
Castelli Ultra rain cape lange mouw black/silver reflex
(4524506-010)
De Castelli Ultra rain cape lange mouw is waterdichte en opvouwbaar. De jas is gemaakt met Polartec Weather Protection tweelaagse stretchstof. Het is ontworpen om samen met onze winterjassen te gebruiken, maar past ook perfect over een shirt zonder te wapperen in de wind en kan worden opgevouwen om in een zak te passen. Ultra-waterdichte, ultra-opvouwbare regenjas.
€230,-
€194,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
42% Korting
Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw zwart heren
(1120513-002)
De Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw is zeer praktisch. Doordat er stratisch gebruik gemaakt is van de Softshell stof biedt deze fietsjas uitstekende bescherming tegen alle weersomstandigheden. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€79,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw zwart dames
(4525534-085)
Met de Castelli Entrata 2 W jacket blijf je warm en beschermd in koele tot koude omstandigheden. De winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug zorgen voor optimale temperatuurregulatie. De innovatieve Polartec® AirCore™ voorkant biedt toonaangevende bescherming tegen wind en kou. Perfect voor intensieve ritten waarbij comfort, ademend vermogen en bewegingsvrijheid essentieel zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
13% Korting
Assos UMA GT C2 wind fietsvest zwart dames
(12.34.391.18)
De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
€114,95
€99,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Core Bike Subz 2 fietsjack zwart heren
(1915178-999000)
Het Craft Core Bike Subz 2 fietsjack is een warm en functioneel fietsjack, speciaal ontworpen voor ritten in koude en winderige omstandigheden. Het jack combineert winddicht en waterafstotend materiaal aan de voorkant met geborstelde, warme stof aan de binnenkant. Hierdoor blijf je goed beschermd tegen de elementen, terwijl overtollige warmte en vocht efficiënt worden afgevoerd.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful R&D strato lange mouw jacket rood/zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.