Sportful Super fietsjas lange mouw zwart heren  1120511-002 Uitverkoop

Sportful Super fietsjas lange mouw zwart heren

1120511-002 | Schrijf de eerste review! 70203 70203 8050949152256

De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten.

Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van.

Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen.

De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
L
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

99,95 €99,95

Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- 3 achterzakken
- Dubbele laag stretchstof bij pols
- Jas gemaakt met Gore-Tex Infinium
- Reflecterend Sportful logo op linkerborst en achterzak
- Reflectie aan de onderkant van het jack op de rug en op de klep van de voorzak
- Temperatuur Bereik: 2°+ C
- YKK Vislon rits aan de voorkant

Beoordeling:
***** wind bestendig
*** water bestendig
**** isolatie
*** ademendvermogen

Specificaties
  • Merken Sportful
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Sportful winter 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Squadra stretch mouwloos vest zwart heren 10% Korting Castelli Squadra stretch mouwloos vest zwart heren (4521512-085)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€60,-

€53,95

  Je bespaart €6,05 (incl. BTW)

Gobik Eminent 2.0 Ultrablue fietsvest unisex Gobik Eminent 2.0 Ultrablue fietsvest unisex (10-04-029-003)

Het Gobik Eminent 2.0 Ultrablue fietsvest is ontworpen voor koude tot zeer koude ritten en dagen met sterke temperatuurwisselingen. Dit vest biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, dankzij een DWR-behandeling die water afstoot. De innovatieve Polartec® Alpha® binnenisolatie houdt je comfortabel warm en zorgt tegelijkertijd voor uitzonderlijke ademend vermogen, ideaal voor vroege ochtenden of koele bergafdalingen. In deze vernieuwde versie is de pasvorm verbeterd voor extra comfort en een perfecte aansluiting op het lichaam.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€164,95

 (incl. BTW)

Assos UMA GTV S11 regenjas Black Series dames Assos UMA GTV S11 regenjas Black Series dames (12.32.399.18)

De Assos UMA GTV S11 regenjas is een middelgewicht regenjack dat ontworpen is voor lange trainingen en toertochten. Er zit een zeer elastisch 2L-membraan in dat net zo goed over shirts als jacks past, zodat je het hele jaar beschermd bent in natte omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€324,95

 (incl. BTW)

Castelli Emergency 2 regenjack lange mouw geel dames 10% Korting Castelli Emergency 2 regenjack lange mouw geel dames (4521550-790)

Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.  Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€170,-

€152,95

  Je bespaart €17,05 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack grijs heren 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack grijs heren (4522511-064)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€159,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Craft Core Endurance Hydro jacket zwart/oranje dames 40% Korting Craft Core Endurance Hydro jacket zwart/oranje dames (1910566-999825)

De Craft Core Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Het jack is gemaakt van wind- en waterdichte stof en is voorzien van getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerend mesh bij de oksels, geruwde fleece stof bij de binnenkraag en elastische boorden die regen en wind buiten houden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€59,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Super fietsjas lange mouw zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.