13% Korting
De Sportful WS Ascent 2 Jacket heeft hoge ademende capaciteiten en beschermd je gedeeltelijk tegen de elementen.
TDTxp: Deze 2-way stretch 100% polyester stof zorgt voor een uitstekende warmte en vochtregulatie. De stof wordt gebruikt waar niet al te veel stretch nodig is.
Een fantastisch fietsjack voor in het voor en najaarseizoen en de vele winterse fietstochten.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€150,-
€129,95Je bespaart €20,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful WS Ascent 2 Jacket
Aanvullende informatie:
- Windstopper 4way mid op de voorzijde en de mouwen voor optimale bescherming in alle omstandigheden.
- De rug in TDTxp thermal stof voor hoge graad van rekbaarheid en ademend vermogen.
- YKK vislon rits.
- Silicone gripper op de lenden.
- 3 extrene achterzakken.
- Reflectiestukken op de rug.
Materiaalsamenstelling: 100% Polyamid
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
45% Korting
Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 geel heren
(11.30.383.32)
Het Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 is een aerodynamisch ‘second-skin’-jack met een laag volume. Deze fietsjas is ontworpen met een 3-laags membraan en een zeer elastisch thermisch textiel dat windafstotend en waterdichte isolatie biedt. Met een volledig nieuw ontwerp en gemaakt met AIRBLOCK.888, een nieuw middelzwaar 3-laags membraan dat wind en water tegenhoudt terwijl de stretch en het ademend vermogen behouden blijven. Op strategische locaties op de rug en het voorpaneel en in de nek is thermisch, zeer rekbaar textiel toegevoegd voor een totale windwerende en waterafstotende isolatie. Het iconische HABU fietsjack is terug!
€369,95
€199,95Je bespaart €170,- (incl. BTW)
30% Korting
Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren
(11.30.365.32)
De Assos Mille GT ultraz winter EVO fietsjack is ontworpen voor het zwaarste winterweer en is dit jaar vernieuwd om het beschermingsniveau te verhogen en de warmte te verhogen. Aan de windzijde van de voor- en bovenrug hebben we gebruik gemaakt van ons beproefde NEOS Light textiel - een superlichte 3L softshell met PU-lijmvlies dat waterbestendig en 100% winddicht is - om ervoor te zorgen dat dit elementaire gedeelte van uw bovenlichaam volledig beschermd blijft tegen sneeuw, regen, spatwater, ijzige wind en lage temperaturen. Vervolgens hebben we de warmte opgevoerd door dit Light-membraan te koppelen aan onze sterk isolerende, ademende, geborstelde RX Heavy aan de binnenkant, zodat uw lichaam warm en droog blijft.
€344,95
€239,95Je bespaart €105,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS lange mouw fietsjack blauw/grijs heren
(4521546-414)
De Castelli Perfetto RoS fietsjack nu in een versie met volledige grafische bedrukking! Het fietshirt blinkt in veel omstandigheden uit, dankzij de geweldige pasvorm, volledige wind bescherming, de flexibiliteit van de stof en het beste ademend vermogen in zijn klasse. De nadruk van de jas ligt bij het comfort tijdens droog weer, maar mocht je nou toch in een regenbui terecht komen, is deze jas alsnog uiterst geschikt. De kenmerken van de Perfetto zijn een uitstekende pasvorm, gemakkelijk schuifbare rits, lange flap tegen opspattend water van een nat wegdek, een reflecterend rug paneel met een bescheiden ontwerp. Deze jas hoort eigenlijk bij de uitrusting van elke wielrenner. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
19% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket light black/black reflex heren
(4522510-085)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€260,-
€209,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
Castelli Perfetto Air Vest mouwloos light black heren
(4525503-085)
Het Castelli Perfetto Air Vest biedt maximale warmte zonder oververhit te raken dankzij het uitzonderlijke ademend vermogen. De innovatieve Ristretto-stoftechnologie houdt je warm en droog, zelfs bij intensieve ritten. Met stretchpanelen, waterafstotende afwerking en een perfecte pasvorm ben je klaar voor elk weertype. Praktische zakken, reflecterende details en een dubbele rits maken dit vest onmisbaar voor de serieuze fietser.
(incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Bike Subz fietsjack roze dames
(1911199-740000)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful WS Ascent 2 Jacket rood-zwart heren 01398-567
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.