
De Northwave Fahrenheit arctic 2 GTX raceschoenen geel-fluo/zwart heren zijn ideaal voor de doorgewinterde fietsers!
Deze schoenen zijn namelijk perfect voor koude omstandigheden tussen de 5 en -25 graden.
Deze schoen sluit mooi hoog op de enkel aan en is voorzien van een erg goed en vooral gesloten sluitsysteem.
Het is bij deze schoen zowel mogelijk om SPD-SL plaatjes te monteren als SPD plaatjes.
€229,99
€165,-Je bespaart €64,99 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Northwave Fahrenheit arctic 2 GTX raceschoenen geel-fluo/zwart heren
De Northwave Fahrenheit Arctic 2 GTX Raceschoenen zijn ideaal voor de doorgewinterde fietsers! Deze schoenen zijn namelijk perfect voor koude omstandigheden tussen de 5 en -25 graden. Deze schoen sluit mooi hoog op de enkel aan en is voorzien van een erg goed en vooral gesloten sluitsysteem. Het is bij deze schoen zowel mogelijk om SPD-SL plaatjes te monteren als SPD plaatjes.
Eigenschappen:
- Extra hoge raceschoenen voor heren
- Warme en goed afsluitend bij de enkel
- Voorzien van het Gore-Tex koala membraam
- Goed ademend vermogen
- Sluitsysteem: S.L. system met powerstrap
- Voetbed: Special G.T.X.
- Zool: NRG versterkt met carbon
- Gladde stugge zool
- Geschikt voor temperaturen van 5 tot -25 graden
- Kleur: Geel/Zwart
- Geschikt voor SPD-SL en SPD plaatjes (niet inbegrepen)
- Gewicht: 409 g
GORE-TEX
GORE-TEX biedt comfort en bescherming tijdens outdoor activiteiten om te kunnen genieten met zelfvertrouwen. Alle GORE-TEX producten zijn waterdicht, winddicht, ademend en houden je gegarandeerd droog en comfortabel.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Sidi Prima race schoenen biedt ultiem comfort en prestaties. Deze fietsschoen combineert de bekende Sidi-pasvorm met een vernieuwde bovenconstructie voor een ongeëvenaarde pasvorm. De schoen is 4 mm breder bij de bal van de voet, met meer ruimte voor een hogere wreef en een bredere hielkap. Dit maakt hem ideaal voor de moderne fietser die zoekt naar comfort én prestaties.
€168,95
€151,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Sidi Ergo 6 race fietsschoenen is de ultieme fietsschoenen voor op de weg.
En is geschikt voor elke racefiets.
Met de Firmor-zijtechnologie bieden deze schoenen een stabiele grip op de voet, zelfs tijdens de meest intense prestaties, voor een gevoel van volledige controle.
De schoenen zijn ontworpen om zich aan de vorm van de voet aan te passen dankzij het Unum ergonomische bovenwerk, wat voor een optimaal comfort zorgt.
€298,95
€268,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Fizik Terra X5 Volume Control Fietsschoenen is de veelzijdige en betrouwbare offroadschoen voor all-terrain, gravel en MTB gebruik.
De praktische enkele BOA-sluiting zorgt voor een comfortabel pasvorm en maakt aansnoeren en losmaken met 1 hand gemakkelijk.
De schoen is ontwikkeld voor een brede range aan gebruiksopties, van gravel tot crosscountry MTB. De zool is geschikt voor 2-gaats schoenplaatjes zoals SPD.
De X5 nylon met rubber zool geeft grip en tractie wanneer je van de fiets bent en efficiëntie tijdens het trappen.
Het bovenwerk van de Terra Atlas is goed geventileerd, zonder aan bescherming van je voeten in te leveren met onder andere een verstevigd teenstuk.
€159,95
€99,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Sidi Laghee Sprint race fietsschoenen zijn Hoogwaardige schoenen voor uitdagende prestaties. De ideale schoenen voor wie op zoek is naar snelheid en efficiëntie, ontworpen voor maximale duurzaamheid en grip, zelfs onder de zwaarste omstandigheden. Het eenvoudige aanpassingssysteem en het strakke ontwerp maken ze nog gebruiksvriendelijker en direct klaar voor actie. Ontwikkeld in samenwerking met Sartoria Ciclistica, belichamen deze schoenen de recreatieve geest van het fietsen, perfect te combineren met een kopje koffie.
€328,95
€295,95Je bespaart €33,- (incl. BTW)
De Sidi Prima race fietsschoenen perfect voor de moderne fietser. De Prima fietsschoen is ontworpen voor wie op zoek is naar comfort en prestaties tijdens elke rit. Dankzij het Firmor-sluitingssysteem trek je de schoen snel en eenvoudig aan, en het ultralichte bovenwerk voorkomt vermoeidheid van de voeten. De laagprofiel Aerolite-zool, gemaakt van carbon en nylon, biedt een geweldige krachtoverbrenging en zorgt tegelijkertijd voor comfort tijdens het lopen.
€168,95
€151,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De SH-MT44 heeft een bovenzijde van meerlaags antistretch kunstleder en mesh, een haak en lussluiting en een met glasvezel versterkte polyamide zool.
€89,95
€24,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Raceschoenen > Northwave Fahrenheit arctic 2 GTX raceschoenen geel-fluo/zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.