Sidi wire carbon air vernice raceschoen wit

SIDIWIRECAIRvernicewi | Schrijf de eerste review! 13449 13449 2000000419947

Sidi wire carbon air vernice raceschoen wit is een italiaanse top schoen voor wielrenners met stijl. Kwaliteit en design ontmoeten elkaar in de Sidi Wire carbon vernice.

De comfortabele Milennium 3 zool zorgt voor een efficiënte krachtoverdracht, zelfs uren achter elkaar.

De flitsende Wire Carbon Vernice raceschoen van Sidi biedt een ongekende comfort dankzij het ingenieuze Tecno 3 sluitsysteem en de carbonzool met extra ingebouwde ventilatie.

Uitgevoerd met het nieuwe Tecno-3 mechanisme, sluit de schoen over de gehele lengte, hierdoor past hij zich aan aan de vorm van je voet.

Let op, sidi schoenen zijn gebaseerd op een Italiaanse maat, kies daarom altijd 1 maat groter.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€379,95

341,95 €341,95

Je bespaart €38,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sidi wire carbon air vernice raceschoen wit

De flitsende Wire Carbon Vernice raceschoen van Sidi biedt een ongekende comfort dankzij het ingenieuze Tecno 3 sluitsysteem en de carbonzool met ingebouwde ventilatie. Het verstelbare hielsysteem voorkomt dat de voet uit de schoen kan glijden.

Sinds 1960 staat Sidi garant voor vakmanschap en oog voor design. Sidi creëert het perfecte evenwicht tussen traditie en innovatie, stijl en comfort. Daarom kiezen ook talrijke profs voor Sidi.

De wire carbon air vernice biedt extra ventilatie over de gehele schoen, dit is een perfecte schoen voor de zeer warme zomerdagen, fietsen in het warme buitenland of voor langdurige klimmen. 

Let op! Sidi schoenen zijn gebaseerd op een Italiaanse leest. Kies daarom altijd 1 maat groter!

Specificaties sidi wire carbon vernice
- Vent carbonzool
- Soft instep 3 systeem
- Tecno-3 systeem
- Verstelbaar hielsysteem
- Sidi hiel
- Vervangbaar hielplaatje voor meer loopcomfort
- Bovenmateriaal: vernice microvezel

Vent carbonzool
Handgemaakte carbonzool met geïntegreerde ventilatiekanalen voor extra comfort bij warm weer. De lucht stroomt via de afsluitbare ventilatieopening achter het teenplaatje door 2 luchtkanalen in de zool naar kleine gaatjes onder de voorvoet. Bij gebruik tijdens een triatlon fungeren de ventilatiekanalen als waterafvoer wat de voetcomfort enorm verhoogt. Het speciale patroon van de carbonvezels biedt maximale stijfheid met beperkte flexibiliteit bij de tenen. Deze flexibiliteit ontlast de peesplaat en verbetert de doorbloeding.

Soft instep 3 systeem
Anatomisch gevormde, comfortabele riem bovenop de voet in combinatie met een zacht en thermisch gevormd materiaal. De riem verdeelt de druk gelijkmatig over voetboog kan aan weerszijden worden afgesteld om een perfect gecentreerde positie te bereiken en is bovendien vervangbaar.

Tecno-3 systeem
Met het nieuwe Tecno-3 mechanisme kun je de schoen over de gehele lengte sluiten waarbij deze zich aanpast aan de vorm van jouw voet en zo een individuele pasvorm biedt. De betrouwbare en compleet vervangbare sluiting is verbeterd met een nieuwe draad waardoor het systeem nog sneller en gemakkelijker kan worden afgesteld.

Verstelbaar hielsysteem
Versterkt de bovenkant van de hiel en verbetert de pasvorm door de achterkant van de schoen nauwer aan de enkel aan te laten sluiten. Het systeem maakt de bovenkant van de hiel strakker zodat je tijdens steile beklimmingen of sprints niet uit de schoen glijdt. Via twee van elkaar onafhankelijke schroeven kan de hiel strakker of losser worden ingesteld.

Sidi hiel
De versterkte hiel houdt de voet in een optimale positie en voorkomt dat de schoen door extreme prestatie of langdurige druk vervormd wordt.

Specificaties
  • Merken Sidi
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Shimano schoen race RP200 wit 50% Korting Shimano schoen race RP200 wit (ESHRP2NG400SW00)

De Shimano schoen race RP200 wit biedt comfort, stabiliteit en efficiëntie voor de recreatieve renner. De schoen is voorzien van stijve Glasvezel zool, voor efficiënte trapprestaties. De bovenzijde van deze raceschoen is gemaakt van rekbestendig kunstleer met verschillende mesh stukken voor een optimaal ademend vermogen. Drie asymmetrische klittenbandsluitingen zorgen voor een nauwsluitende pasvorm zonder kans op vervelende drukpunten.
Specificaties Shimano SH-RP200SL Raceschoenen Zwart Heren
Comfortabele binnenzijde en binnenzool zorgt voor de perfecte pasvorm
Afstelbare sluitingen past zich op iedere voet aan
Perforaties en ventilatie gaten zorgen voor optimale ventilatie
Hoog ademend vermogen
Bovendeel met 3 straps biedt de perfecte balans tussen comfort en genoeg tegendruk
Versterkte hielkap voor verhoging van de prestaties
Stijve (cat. 6/12) en lichtgewicht zool van Fiberglass/Nylon voor goede kracht overbrenging
Voor de beste prestaties gebruiken met: Shimano PD-R550, PD-R540, PD-540-LA, PD-A520 pedalen
Gewicht: 505 gram (maat 40)
Compatibel met SPD SL plaatjes (niet meegeleverd)
Kleur: Zwart  

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€89,95

€44,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Sidi Prima race fietsschoenen white/black dames 10% Korting Sidi Prima race fietsschoenen white/black dames (000MCPRIMAW-002)

De Sidi Prima race fietsschoenen perfect voor de moderne fietser. De Prima fietsschoen is ontworpen voor wie op zoek is naar comfort en prestaties tijdens elke rit. Dankzij het Firmor-sluitingssysteem trek je de schoen snel en eenvoudig aan, en het ultralichte bovenwerk voorkomt vermoeidheid van de voeten. De laagprofiel Aerolite-zool, gemaakt van carbon en nylon, biedt een geweldige krachtoverbrenging en zorgt tegelijkertijd voor comfort tijdens het lopen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€168,95

€151,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Sidi Prima Mega race fietsschoenen zwart heren 10% Korting Sidi Prima Mega race fietsschoenen zwart heren (000MCPRIMAM-010)

De Sidi Prima Mega race fietsschoenen biedt ultiem comfort en prestaties. Deze fietsschoen combineert de bekende Sidi-pasvorm met een vernieuwde bovenconstructie voor een ongeëvenaarde pasvorm. De schoen is 4 mm breder bij de bal van de voet, met meer ruimte voor een hogere wreef en een bredere hielkap. Dit maakt hem ideaal voor de moderne fietser die zoekt naar comfort én prestaties.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€168,95

€151,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Sidi Wire 2S race fietsschoenen black heren 10% Korting Sidi Wire 2S race fietsschoenen black heren (000MCWIRE2S-010)

De Sidi Wire 2S race fietsschoenen is ontworpen voor atleten die maximale stabiliteit en krachtoverbrenging eisen. Deze schoen is speciaal ontwikkeld voor sporters die hun volledige kracht willen benutten, terwijl ze genieten van optimale stabiliteit. De geventileerde carbon zool met Firmor biedt niet alleen uitzonderlijke krachtoverbrenging, maar ook uitstekende laterale stabiliteit dankzij het innovatieve ondersteuningssysteem. De dubbel-rotor sluiting biedt ongeëvenaarde aanpassingsmogelijkheden, waardoor je altijd de perfecte ondersteuning vindt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€388,95

€349,95

  Je bespaart €39,- (incl. BTW)

Sidi Ergo 6 race fietsschoenen burgundy heren 10% Korting Sidi Ergo 6 race fietsschoenen burgundy heren (000MCERGO6-070)

De Sidi Ergo 6 race fietsschoenen is de ultieme fietsschoenen voor op de weg.

En is geschikt voor elke racefiets. Met de Firmor-zijtechnologie bieden deze schoenen een stabiele grip op de voet, zelfs tijdens de meest intense prestaties, voor een gevoel van volledige controle. De schoenen zijn ontworpen om zich aan de vorm van de voet aan te passen dankzij het Unum ergonomische bovenwerk, wat voor een optimaal comfort zorgt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€298,95

€268,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Sidi Wire 2S race fietsschoenen white/black heren 10% Korting Sidi Wire 2S race fietsschoenen white/black heren (000MCWIRE2S-002)

De Sidi Wire 2S race fietsschoenen is ontworpen voor atleten die maximale stabiliteit en krachtoverbrenging eisen. Deze schoen is speciaal ontwikkeld voor sporters die hun volledige kracht willen benutten, terwijl ze genieten van optimale stabiliteit. De geventileerde carbon zool met Firmor biedt niet alleen uitzonderlijke krachtoverbrenging, maar ook uitstekende laterale stabiliteit dankzij het innovatieve ondersteuningssysteem. De dubbel-rotor sluiting biedt ongeëvenaarde aanpassingsmogelijkheden, waardoor je altijd de perfecte ondersteuning vindt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€388,95

€349,95

  Je bespaart €39,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Raceschoenen > Sidi wire carbon air vernice raceschoen wit

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.