Assos Equipe RS S11 fietsshirt korte mouw White Series heren

11.20.375.58 | Schrijf de eerste review! 99083 99083

Het Assos Equipe RS S11 fietsshirt korte mouw is het WorldTour-raceshirt met korte mouwen en heeft nu een aerodynamischere pasvorm op de armen, koelt en ademt overal beter en weegt minder.

In de mouwen van de EQUIPE RS S11 zit een gloednieuwe stof, die lichter is dan het eerdere textiel in de mouwen zonder in te boeten op de compressieve pasvorm als een tweede huid.

Ook de textuur van het nieuwe materiaal levert aerodynamische winst op in agressieve rijhoudingen, dankzij minder weerstand aan de voorkant van het lichaam.

De body van miniCheck Tex is dezelfde als de voorganger met ultralicht, uitstekend ademend comfort en nauwsluitende en elastische ondersteuning.

Het is verankerd op de achterzoom met de nieuwe PILtec Plug-In-technologie, gecombineerd met de ultralichte strook stof met siliconen microdots voor een stabiele pasvorm tijdens het klimmen, sprinten of in de bochten, ook als het nat is.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
199,95 €199,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Textiel
Het open 3D-breisel van miniCheck Tex biedt uitstekend ademend vermogen, hoge elasticiteit, UPF25- bescherming en de kenmerkende textuur van ASSOS-shirts over de hele voorzijde. De zakken zitten verankerd met een achterpand van Stabilizer V11, dat uitstekend koelt en ademt en zo licht is (UPF 15) dat we aanraden er zonnebrandcrème onder te smeren. Het geeft ook stabiliteit omdat het uitzakken voorkomt en de zakken niet gaan bewegen als ze vol zitten. In de mouwen zit het nieuwe 550CX warp- knit textiel dat UPF35-bescherming biedt in een nauwsluitende, in twee richtingen rekbare pasvorm die van zichzelf zeer aerodynamisch is.

Constructie
Onze aerodynamische racingFit past als een tweede huid, is ontworpen met inbreng uit de WorldTour en heeft zich in de WorldTour bewezen. Stoffen met compressie, micro-afgestelde vorming en zomen en omslagen met een laag profiel maken de racingFit tot de ultieme serie voor hardrijders.

Kenmerken
- Raw Cut & Bonded: Mouwen, zoom en rits zijn allemaal boordloos en gebonden, zodat overgangsranden ontbreken en de lijnen over het hele shirt strak en stijlvol zijn.
- Triple Ramp Pockets: In de zakken genaaide panden van flexibele stof vormen ‘deksels’ om de inhoud veilig en stabiel te beschermen tegen neerslag en opspattend water.
- PILtec Plug-In: De achterzoom bevat een band van lichte, goed ademende stof met een microdot- siliconenbehandeling die het achterpand van het shirt stabiliseert en grip houdt als het nat is.

Materiaal
60%Polyester 28%Polyamide 12%Elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Wit
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Assos zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik CX Pro 3.0 Burnt Orange fietsshirt lange mouw unisex Gobik CX Pro 3.0 Burnt Orange fietsshirt lange mouw unisex (10-01-088-004)

Het Gobik CX Pro 3.0 Burnt Orange fietsshirt is de lange mouwversie van ons populairste zomermodel. Het shirt is lichtgewicht en zeer ademend, met een slim fit dat de luchtstroom naar de onderrug dirigeert, wat zorgt voor uitstekende aerodynamische prestaties. De zorgvuldig geselecteerde stof biedt optimale warmte en ademend vermogen, waardoor het ideaal is voor tussenliggende seizoenen met grote temperatuurvariaties. Dit shirt is perfect voor milde temperaturen, warme lente- en herfstdagen, en de eerste en laatste dagen van de zomer, wanneer het 's ochtends koud kan zijn en je extra bescherming zoekt. Het biedt ook zonbescherming voor de armen tijdens routes waarbij je aan de zon wordt blootgesteld, perfect voor intense trainingen of wedstrijden.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€89,95

 (incl. BTW)

Gobik CX Pro 3.0 Shadow Lime fietsshirt lange mouw unisex Gobik CX Pro 3.0 Shadow Lime fietsshirt lange mouw unisex (10-01-088-003)

Het Gobik CX Pro 3.0 Shadow Lime fietsshirt is de lange mouwversie van ons populairste zomermodel. Het shirt is lichtgewicht en zeer ademend, met een slim fit dat de luchtstroom naar de onderrug dirigeert, wat zorgt voor uitstekende aerodynamische prestaties. De zorgvuldig geselecteerde stof biedt optimale warmte en ademend vermogen, waardoor het ideaal is voor tussenliggende seizoenen met grote temperatuurvariaties. Dit shirt is perfect voor milde temperaturen, warme lente- en herfstdagen, en de eerste en laatste dagen van de zomer, wanneer het 's ochtends koud kan zijn en je extra bescherming zoekt. Het biedt ook zonbescherming voor de armen tijdens routes waarbij je aan de zon wordt blootgesteld, perfect voor intense trainingen of wedstrijden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€89,95

 (incl. BTW)

Craft Essence fietsshirt blauw heren 24% Korting Craft Essence fietsshirt blauw heren (1907156-396000)

De Craft Essence fietsshirt blauw heren garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€69,95

€52,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Assos Dyora R S11 spring/fall gilet black serie dames Assos Dyora R S11 spring/fall gilet black serie dames (12.34.415.18)

Ontdek de Assos Dyora R S11 spring/fall gilet. Een veelzijdige, middelzware isolator voor racen of intensieve training in droge, koele omstandigheden. Een combinatie van thermische stoffen biedt ademende warmte, en drie zakken zorgen voor handige opbergruimte.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€169,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GT S11 fietsshirt korte mouw zwart heren 11% Korting Assos Mille GT S11 fietsshirt korte mouw zwart heren (11.20.373.18)

Het Assos Mille GT S11 fietsshirt korte mouw is het lichtste en meest ademende MILLE GT shirt. Het fietsshirt is ontworpen voor lange ritten onder de heetste omstandigheden. Voorzien van een gestroomlijnde pasvorm, wrijvingsloze rauw gesneden mouwen en ultralichte textielsoorten geleend van de Racing Series. Dit ultieme endurance shirt voor de heetste omstandigheden weegt 25% minder dan het standaard MILLE GT C2 EVO shirt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€134,95

€119,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited trail 2 jersey defender green heren 10% Korting Castelli Unlimited trail 2 jersey defender green heren (4524521-346)

De Castelli Unlimited trail 2 jersey is de warmste jersey voor Unlimited-ritten, met alle prestaties die je verwacht en nodig hebt. De Unlimited Trail 2 Jersey biedt de ultieme warmte voor je avonturen, met precies de juiste balans tussen isolatie en ademend vermogen. Deze jersey is ontworpen om je warm te houden tijdens langzamere ritten in koelere omstandigheden, zonder dat je oververhit raakt. De hoogpolige geborstelde polyester fleece stof houdt je warm en droog, terwijl 5% elastaan zorgt voor een perfecte pasvorm door de stretch. Het strak geweven materiaal biedt bovendien extra bescherming tegen de wind voor nog meer warmte.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Equipe RS S11 fietsshirt korte mouw White Series heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.