
Dankzij zijn hoogwaardige materialen en mooie aangesloten pasvorm die voldoende bewegingsvrijheid biedt is het Assos ForToni korte mouw fietsshirt blauw heren perfect voor intensief gebruik.
Het fietsshirt beschikt over hoge elastische en ademende vermogen waardoor je ook na een lange tijd op de fiets lekker in je vel blijft zitten.
In de drie steekzakken achterop de rug berg je eenvoudig spullen op.
Dit shirt is een hommage aan Assos oprichter Toni Maier en is een Limited Edition fietsshirt dat zeker niet in je garderobe mag ontbreken!
€149,95
€109,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos ForToni korte mouw fietsshirt blauw heren
Eigenschappen:
- Hoogwaardig fietsshirt
- Limited Edition fietsshirt als hommage aan Assos-oprichter Toni Maier
- Gemaakt van ademend en sneldrogend Dual Tex materiaal
- Elastisch
- Doorlopende ritssluiting
- Opstaand halsboordje
- UPF 30 UV-bescherming
- Drie steekzakken achter
- Pasvorm: RegularFit (mooi aangesloten, maar minder strak dan RaceFit)
Materiaal samenstelling: 76% polyester, 13% elastaan, 11% polyamide
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
(incl. BTW)
Het Gobik Hyder Blend fietsshirt lange mouw is ontworpen voor sporters die tijdens frisse lentedagen of wisselvallige herfsttrainingen topprestaties willen leveren. Dankzij een combinatie van stevige, elastische materialen biedt de trui veel bewegingsvrijheid zonder in te leveren op comfort of isolatie. De microfleece voering houdt lichaamswarmte vast, terwijl meshpanelen onder de armen zorgen voor optimale ventilatie.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw. Thermoregulatie voor duurtraining in koele omstandigheden, opnieuw ontworpen met extra isolatie en een minder beperkende, beter te combineren constructie.
€179,95
€144,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT Jersey S11 Lichtgewicht, Ademend en Ontworpen voor de Warmste Dagen. De Assos UMA GT Jersey S11 is de ultieme endurance jersey voor lange ritten in extreme hitte. Met een 25% lager gewicht dan de standaard UMA GT C2 EVO Jersey, biedt dit shirt een perfecte balans tussen ademend vermogen, koeling en aerodynamica.
(incl. BTW)
De Fusion C3 Cycling Jersey is van hoge kwaliteit en is een veelzijdig unisex fietsshirt.
Het heeft een Loose fit en voor zowel de plezierfietser als de voor de echte sporter.
De Jersey is geschikt voor zowel mountainbiken als wielrennen.
Het shirt is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.
Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.
(incl. BTW)
De Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey verenigt gevalideerde technische prestaties en het opvallende TEMPO! ontwerp in een nauwsluitend wielertrui, ontwikkeld voor warme omstandigheden.
Met een compleet nieuw ontwerp in 2024 heeft deze allround jersey voor snelle trainingen en competitie in de zomer een aero-update gegeven.
De constructie van het shirt is gemaakt volgens unisex-maten, waardoor het zowel dames als heren past.
De samenstelling van technische materialen maakt TEMPO! TWO Jersey geschikt voor de warme dagen in de bergen of de zomerse wielerwedstrijd rond de wereld.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos ForToni korte mouw fietsshirt blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.